Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol/hogyan érdemes munkát...

Hol/hogyan érdemes munkát keresni?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés ezt aláírom :D


Friss diplomás közgazdászként kerültem ki az egyetemről februárban, 1 év gyakorlatot szereztem a szakmában, illetve egy másik területen 1,5 évig dolgoztam az iskola alatt, + folyékonyan beszélem az angol nyelvet is.


Mégis amikor ha néha beadom 1-1 helyre az önéletrajzomat, akkor válaszra sem méltatnak vagy pedig az interjú után kiesek. Amivel nincs is baj, inkább az lenne a baj, hogy nagyon nincs is hova beadnom, folyamatosan nézem a professiont, a linkedin-t, az indeed-et, de egyszerűen akkora pangás vagy, hogy jó, ha 2 hetente találok egy olyan lehetőséget, ami szóba jöhet. Hol kéne még állásokat keresnem, vagy hogyan és milyen módon? :D


/jelenleg is dolgozok, mint portaszolgálatos, de hát ez nem az igazi, meg szakmába se vág, ezért keresgélek intenzíven/ :D


2021. ápr. 28. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Már meg is válaszoltad a kérdésed.


“ intenzíven kell keresni”


Sok sikert!

2021. ápr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jelenleg is van munkád, így bőven van időd arra, hogy hirdetésre kerüljön egy számodra megfelelő állás. Nem értem hogy mi a baj...
2021. ápr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Talán nem éppen a kérdésre válaszolok de azt jó lenne tudni, hogy mi miatt nem méltatnak válaszra. Minden követelményüknek megfeleltél? Nem lehet, hogy képezned kéne magad?
2021. ápr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Manapság nem szoktak amiatt írni, hogy nem téged választottak, szóval ez még nem jelent semmit.

Ha csak 2 hetente találsz valamit, amire jelentkezni akarsz, akkor túlzottan leszűkíted az állások körét amire jelentkezel.

2021. ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lebannen válasza:
Ne stresszeld magad. Mivel van munkád, nem kell kapkodni. Minden nap szánj rá 1 órát, hogy végigböngészed az állásokat. Ne használj filtert, nézd meg mindet. Csak olyan állásra jelentkezz, amit valóban szivesen csinálnál, különben szenvedés lesz minden nap.
2021. máj. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
UK
2021. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hukk.
2021. aug. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!