Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan ismerem meg anélkül,...

Hogyan ismerem meg anélkül, hogy félre értené?

Figyelt kérdés
Kicsit kezdek beleesni egy munkatarsamba, nálam idősebb, és házas is,illetve elég ritkán is találkozom vele. Szóval csak plátói dolog. És szeretnék vele jóba lenni, nagyon szeretném megismerni, hogy milyen is ő, milyen férfi. Viszont, hogy ne vegye észre, hogy igazából érdekel mint férfi.
2021. ápr. 28. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy. Ne tegyél tönkre egy családot, keress olyat aki szabad.
2021. ápr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

1-es Azért ahhoz két ember kell. Ha a pasi hűséges a feleségéhez, akkor nem csalja meg senkivel se, ha pedig a kérdezővel is megcsalná, akkor mással is megtenné

Amúgy szerintem sem érdemes ilyenbe belegabalyodni, mert valszeg el fog utasítani

2021. ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

2, persze, de jelen esetben nem a pasi keres szeretőt, hanem a csaj kinézte magának.

Ez gerinctelen dolog, megpróbálni szétszedni egy családot.

2021. ápr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem akarok rámenni véletlenül sem, de ez szerintem lejön a kérdésből.

Csak megakarom ismerni, de úgy, hogy neki ne tűnjön fel, hogy úgy nézek rá. Csak olyan legyek mint egy kolléga.

2021. ápr. 28. 21:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De miért akarod magad kínozni? Ha jobban megismered, esetleg haverok lesztek, te teljesen belezúgsz... Kell ez neked? Inkább kerüld!
2021. ápr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok elkepzelni olyan finom kozeledest, hogy a pasinak ne jusson eszebe, hogy a no akarhat valamit. A ferfiak akkor is ezen gondolkodnak, ha a no az egvilagon nem akar semmit. Szoval nincs otletem. :) Valami kozos munkat kene kitalalni.
2021. ápr. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Én megértem a kérdezőt, nekem ez taktika plátói szerelmeknél, hogy megismerem, rájövök, hogy ő is büdöset fingik, "kiszeretek" belőle, viszont barátként meg megkedvelem. A kérdező is írta, hogy nem tud róla sokat, ilyenkor nem magába az emberbe vagy szerelmes, hanem abba a nem létező férfiba, akit beleképzelsz az illetőbe. Amint rájössz, hogy nem olyan, amilyennek elképzelted, jön a kiábrándulás. De mire ilyen szinten megismerted, már nyertél egy barátot :)
2021. ápr. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!