Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ősszel jön a 4. hullám, oltás...

Ősszel jön a 4. hullám, oltás ide vagy oda? "Jakab Ferenc: Borítékolható, hogy lesz negyedik hullám“

Figyelt kérdés
[link]
2021. ápr. 30. 12:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%
Még lesz 10 hullám miután ráébredtek hogy az egész egy hatalmas átb@szás. Persze egy hatalmas gazdasági vállság közepén ahol a forint annyit fog érni mint a gazdálkodj okosan társasjáték papírpénzei.
2021. ápr. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
38%
Nyugi lesz majd ötödik hullám is, amit magyar mutánsnak fognak nevezni. Azért lenne veszélyesebb a magyar mutáns, mint a negyedik hullámbeli X mutáns, mert a magyar mutáns egyik mellékhatása az, hogy a beoltottak utálják a be nem oltottakat.
2021. ápr. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12-es, ez ugyanúgy fordítva is megtörténik. A be nem oltottak gyűlölködnek és nyomatják a szöveget, hogy az összes beoltott meg fog dö...ni. Én beoltottként abszolút lesz..om, hogy te be vagy-e oltva, semmi közöm hozzá, ez egyéni döntésed és az én szememben aztán nem érsz emiatt kevesebbet. Kérlek, ne általánosíts ennyire.
2021. máj. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

En be vagyok oltva, az oltasok eddig ugy nez ki vedenek a mutansok ellen is.

Szerintem 5 millio ember be lesz oltva.

Ha jon egy uj hullam, ennyi ember (elviekben) mar biztos hogy nem kerul korhazba.



Tehat mar csak azokat kell vedeni akik ninvsenek beoltva mert nem akarjak.


Hat akkor ok igy jartak. Ennyi.

Miattuk ne zarjunk be semmit.

2021. máj. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!