Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fekete-fehéren nyomtatott...

Fekete-fehéren nyomtatott önéletrajzot elfogadnak?

Figyelt kérdés
Úgy általánosságban kérdezem. A környéken nincs lehetőség színesen nyomtatni.

2021. ápr. 30. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Természetesen. Én Budapesten élek, meg soha nem küldtem színes önéletrajzot sehova, és munka nélkül se voltam még soha. 😉
2021. ápr. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg soha eletemben nem adtam be szineset sehova, igy 25+ munkaviszonnyal a hatam mogott...
2021. ápr. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Én úgy tudom, hogy színes nyomtatást nem is nagyon szoktak javasolni, mert elcsesződhetnek az árnyalatok és vállalhatatlanul ronda lesz az egész. Meg a színes nyomtató-üzemanyag baromi drága.
2021. ápr. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 DeMoR ***** válasza:
48%

(Mondjuk nem tudom hol lakhatsz, hogy nincs színes nyomtatási lehetőség... De .. öhm okéé xd...)


Amugy szerintem sem nagyon gond, bár esztétikailag számít azért... Én eddig csak színeset adtam be, mert szerintem nem a nyolcvanas kilencvenes években vagyunk már :D

2021. ápr. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

HR-es vagyok egy 1300 főt foglalkoztató Zrt-nel. Bizton momdhatom neked, hogy az önéletrajz színe semmit nem jelent. A jelentkezők kb 5-8%-a küld színes önéletrajzot. De nem ez alapján történik a döntés.


Természetesen legyen igényes, áttekinthető, de a színe teljes mértékben tökmindegy.

2021. ápr. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem semmi színes nincs az önéletrajzomban. mondjuk nem is adogatom be sehova, csakis online jelentkezek
2021. ápr. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Manapság papíron küldeni se nagyon divat. Megy emailben vagy valami állásportálon pdf csatolmányként.
2021. ápr. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%
Ha van olyan sterencséd, hogy színvakok, akkor igen.
2021. ápr. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!