Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Olyan munkahelyen fogok...

Olyan munkahelyen fogok dolgozni, ahol folyamatosan mennek a piszkálódások, erőviszony "shit tesztek", stb. Hogyan kell eljárni ahhoz, hogy ne is legyek sem a középpontban, de úgymond "szarjanak is le" azaz az alap tiszteletet megadják?

Figyelt kérdés

Nem fogok bele illeni abba a társaságba, mert azok isznak, cigiznek, tetkókat gyűjtenek, buliznak, tanulatlanok, céljaik sem nagyon vannak, nem tesznek félre, külsőségekre mennek + nagyhangúak is (minél jobb autó, óra stb..) rám meg pont mindezek ellenkezője igaz, nincsenek közös témáink sem... így előre tudom, hogy nagyon nem leszek ott a társaság egy kedvelt, ékes tagja.


A munka maga viszont tetszene, így mást, főleg nem rövidebb távon nem csinálnék, de szeretném egyben azt is, hogy ne érezzék azt, hogy akkor jó lenne piszkálni, csak mert más vagyok és béke lenne.


Mivel lehet elérni az ilyen embereknél, hogy simán csak elfogadják, hogy más vagyok, és ne is akarjanak velem foglalkozni?


(Még csak a bemutatkozás volt, így nem történt még semmi, ami az "első benyomást" elronthatta volna, csak tapasztalatból tudom, hogy be fog indulni a shit teszt sorozat, mert mindenkivel ezt csinálják.



2021. máj. 3. 21:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Maradj magabiztos. És a szakmádban okos légy. Akkor nincs mit támadjanak
2021. okt. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!