Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan aki budapesti...

Van itt olyan aki budapesti de nem budapesten talált munkát viszont budapestről jár be dolgozni oda?

Figyelt kérdés

Mennyire vészes nektek, plusz bérletben, odaút, beértek e időben?

Gondolok itt most agglomerációra, budapest közeli városokra mint törökbálint, budaörs, solymár és hasonlók.

Természetesen most csak azok válaszoljanak akik nem kocsival hanem tömegközlekedéssel mennek munkába.

Milyen szakterületen dolgozol? (nem muszáj megadnod ha túl személyes!)



2021. máj. 4. 05:52
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Jelen. Monoron dolgozom. Mit ne mondjak, nehéz, de frissen diplomázva egy olyan szakmában ahol telítettség van, még összeteszem a kezemet. Illetve a bérletem 50%-ban téríti a munkaadóm, így anyagilag teljesen oké. Időben pedig mindig a jó oldalát nézem, szeretek olvasni, meginni a kávém a vonaton (már persze amikor nincs covid, és szabad..) Jogász vagyok egyébként
2021. máj. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 molnarmarcell21 ***** válasza:
73%

Korábban Vecsésen dolgoztam, egy órán belül odaértem, most sem sokkal gyorsabb, hogy Budapesten dolgozom. Elég sok multi van az agglomerációban is jó megközelíthetőséggel.


A reptéren dolgoztam, míg be nem csődölt a MALÉV.

2021. máj. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Párom egyik kollégája. Agglomerációban levő autószerviz, egyik srác Pestről jár ki dolgozni. Az idő nem gázos, pont szembe van nagy forgalom, reggel a városból kifele, délután a városba befele nem vészes autóval is, és a tömegközlekedésen is. (Ő néha autóval, néha vonattal jár.)
2021. máj. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!