Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy fiú nagyon okos és...

Ha egy fiú nagyon okos és elit neki milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

2021. máj. 4. 12:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
52%

Az a helyzet, 20on évesen volt egy lány, akibe nagyon durván szerelmes voltam, a csillagokat lehoztam volna neki...

De beleszeretett és megcsalt a legjobb barátommal.

En hülye miután szakítottunk, még 6 éven át teljes egyetem alatt azért kepesztettem, hogy visszaszerezzem,m visszahódítsam... nagyon hosszú idő volt, mire sikerúlt túllépnem rajta... viszont ezzel együtt a szerelem képessége is tulajdonkívül teljesen kihalt belőlem... azóta hiába találkoztam akármilyen nővel, egyszerűen nem alakul ki bennem "szerelem".

Igen, nekem egy szexuális játékszer kell... és hosszútávon nem árt ha tudja is, hogy az... cserébe élvezheti a luxust és mindent megkap kb amit akar.

Elköttettem magam, több gyerek nem lesz, 2 van egyik előző csajomtól, ő irigylésre méltó gyerektartást kap. Mellette ő sem dolgozik.

2021. máj. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nálunk egyetemen van ilyen srác.Ugyanilyen kaliberű csajjal jött össze.A lány is gazdag családból jött,okos,most együtt még nagyobb sznobok lettek.Hiába,a zsák megtalálja mindig a foltját.
2021. jún. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!