Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet maffiába beépülni?

Hogyan lehet maffiába beépülni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 4. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Mi hiányzik az életedből,hogy ezt tartod megoldásnak?Írd meg nyugodtan privátba,hogy ha ez a kérdés csak troll és akkor nem fogok írni ide,illetve nem is fogom válaszba írni hogy az lenne megígérem.

Csak érdekel,hogy miért folyamodnál ehhez a módszerhez.

Erkölcstelen ember vagy,és rossz dolgokat akarsz csinálni?

Esetleg olyan szervezeteket akarsz támogatni,amik rossz dolgokat tesznek?

2021. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szervezett bűnözői körbe még csak-csak(de mivel akarnál nevet szerezni?), maffiába nem :)

Sok tíz milliós csalást kéne generálnod valahogyan, hogy elkezdjenek felőled érdeklődni.

2021. máj. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem manapság a fidelitaszon keresztűl lehet 🤔
2021. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

#1

Szerintem nem kell taglalnom nekem sem, hogy egy jókora összegnek örülnék, mondjuk 20 millió forint, nem nagy összeg látszólag, még sem tudom összeszedni belátható időn belül fiatalon, itt jön képbe sok gyereknél a bűnözői kör.

2021. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

Jól írta a kettes! Ha benne lennél a föld top 10 autószerelőjében,akkor biztos hogy megkeresne egy maffia,hogy tuningold azt az autót,amivel bankot fognak majd rabolni és részesedést is kapnál.

Tehát ők is megválasztják a leginkább kompetens embereket,mert a feladatra kell a tudás. Nem fogod egy 5 éves gyerekkel megcsináltatni a kocsid,nem fogod egy 2 éves kisbabádra ráhagyni az 1 éves kisbabádat hogy nesze vigyázz rá,meg etesd meg. Ki kell valamivel tűnni,és talán megkeresnek ha csak nincs egy kínai aki 3x jobban csinálja ugyanazt. És ilyen mindig van. Tehát érdekek,meg kompetencia,kapcsolatok nélkül esélytelen hogy te csak úgy beállíts az egyik palotájába Amerikában,és kijelentsd hogy na most te leszel a perfekt melós.

2021. máj. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Én elhiszem, hogy komoly lakhatási problémád lehet, de a börtönélet nem csak abból áll, hogy hemperegsz egész nap egy poloskákkal szennyezett matracon.
2021. máj. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Nem akarok igazából maffiába beépülni, csak érdekelt, hogy hogyan lehet.
2021. máj. 4. 22:30
 8/10 anonim ***** válasza:

Feri biztos tudja,írj rá nyugodtan. 😁


[link]

2021. máj. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ha valakit érdekel, én több alvilági figurát ismerek. Ismertem. Vidéki nagyváros helyi főnökének dolgoztak ismerőseim. Testvérpár. Több ág is volt (prostitúció, drog, adócsalás). A 2 testvér az adócsalós részben volt benne, lényegében ők csinálták az egészet, a főnök felügyelete alatt. Ez azt takarta, hogy a pénz ment a főnöknék, nekik meg kb semmi nem maradt, csak fizetve volt a pia a drog meg a prostik és az utak amiket meg kellett tenni. Valami beszállítócég volt, ami olaszból Romániába szállította a vasat. Vagy fordítva, nem emlékszem. Oltári sok adócsalás, ismerősöm nevén volt a számla, csak ő tudta a kódot meg számlaszámot. Egyszer a 2 testvér mentek Romániába, karambolba meghaltak. Ekkor a rendőrség már nyomozott. Egyik meghalt, másik kórház, kóma. Mivel rendőrség elkezdett már kutatni, és a pénzt nem volt ki elmozgassa a számláról, így a főnökék nagy pánikba megkeresték ismerősöm feleségét, fűt fát ígért, hogy mennyi pénzt ad majd neki, csak mondja meg, hol van a tesó aki kómában van. Ő is tudta a számlaszámot. Végül elmondta a feleség, tesót megkeresték, ő addigra felébredt, elmondta, pénzt eltüntették, de a rendőrség már addigra összerakta mi a helyzet, szóval nem sokkal később rá is tört a tek az éjszaka közepén, elvitték. Folytatást inkább nem mondom. Aki naiv azt gondolja ő most börtönben van, aki realista, tudja mi a helyzet...


Beszéltem a feleséggel párszor erről hogy mégis mennyit keresett meg hogy miért érte ez meg. Ő azt mondta, összesen összeszedett egy 20 milliót az évek alatt, csak még nem lett kifizetve, tartoztak neki. De elmondta, tudta, hogy ha nem hal meg, börtönbe fog menni. De neki ez megérte.


Ehhez képest pénzt soha nem látott a család, évente egyszer ki volt fizetve az út törökországi nyaralásra, ennyi. Meg néha lenyúlt arról a számláról kisebb jelentéktelen összegeket, hogy a gyereknek tudjon xboxot venni karácsonyra. Most ha ez kiderül, ott probléma lett volna nyilván ha nem tud elszámolni. De mielőtt kiderült volna meghalt.


A drog vonalon meg nyilván a dílerei ennek a főnöknek osztották az anyagot.



Szóval bűnöző akarsz lenni? Ilyen munkára számíts, hogy a te neved alatt megy a több százmilliós adócsalás, vagy állsz a szórakozóhely mellett és árulod a kokaint. Nem a 90es éveket írjuk. Ezek a szerepek le vannak osztva már.


Egyetlen amit el tudok képzelni, hogy valaki még nevet tud magának csinálni, ha mondjuk 20 évesen belép az idegen légióba, ott lehúz 10 évet, és néhány társával együtt hazajön és védelmi céget alapít, ami fedősztori a problémás emberek eltüntetésére. De ez se lenne hosszúéletű biznisz.

2021. aug. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Francia idegen légióba*
2021. aug. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!