Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan készültök állásinterjúra?

Hogyan készültök állásinterjúra?

Figyelt kérdés
Kvalifikált munka
2021. máj. 5. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rákeresek neten a potenciális munkaadóra, megnézem mivel foglalkozik a cég, mit lehet róluk tudni publikusan.
2021. máj. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Már jelentkezés előtt átnézem a céget, így nem igényel készülődést. Vagy nem értem, hogyan lehet erre készülni? A szakmámhoz értek, beszélni tudok. :D
2021. máj. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Átnézem a cég profilját, kijegyzetelem ami fontos. Az álláshirdetést alaposan átgondolom, és lementem a biztonság kedvéért, mert interjú során jól jön, ha a kezem ügyében van. Kérdésekkel is készülök, a kijegyzetelt céges infók alapján próbálok rákérdezni erre-arra, hogy lássák az érdeklődést és azt hogy a céggel kapcsolatos dolgok is érdekelnek. Az interjú során reflektálok, például az álláshirdetés egyes pontjaira, vagy ha a cég a holapján feltünteti a célkitűzéseit, akkor azokra.
2021. máj. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem készülök.
2021. máj. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Memorizálom az álláshirdetés részleteit és utánanézek a cégnek.

Páromnak listát adok, hogy milyen kérdésekre számítok és tegye fel őket mintha interjúztatna.

Összeírom, hogy nekem milyen kérdéseim vannak.

Viszek egy szép dossziét és egy oldalas önéletrajzomból néhány extrát, hogy amelyik interjúztatónak meggyűlt a baja a nyomtatóval annak itt egy önéletrajz, aki meg papírt szeretne az tud a hátuljára jegyzetelni. Viszek extra tollakat is, hogy aki kifogy annak tudjak adni.

Eddig minden állásinterjúm sikerült ahol a tollból és az extra önéletrajzból is kértek.

2021. máj. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyreszt interju elott mar megnezem a cegeket mielott rájuk dobok egy cv-ét. Honlap cím, hogy áll a szénája mérlegügyileg adóügyileg, szóval laza cégtörténet, az átbacások miatt mondjuk bejelentes stb. Ezt én okosba meg tudom oldani🙂ha behivnak interjura sehogy nem keszulok lesz ami lesz. Elmondjak a felteteleiket elmondom én is s ha úgy van kötünk egy üzleti szerződést. Sajnos én már bohocnak öreg vagyok így az ilyen 25 eves hr-es túráztatásokat ki is hagyom. Pl h keszuljek az intetjura? Milyen szituácios kerdesek lesznek? Magamat adom s ennyi a tobbit meg tudjak ha felvesznek.
2021. máj. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen kérdésekre lehet számítani?
2021. máj. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!