Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha komolyabban betör az...

Ha komolyabban betör az indiai mutáns itthon is, újra jönnek a lezárások?

Figyelt kérdés
2021. máj. 11. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Dehogy. Megvéd mindenkit a védettségi nem?
2021. máj. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Eleg az, ha a mostani virus az oltas utan meg nem kialakult vedettsegu bulizo szerencsetleneket megtamadja.

Magyarorszagon nagyon keves ember vedett es ongyilkos nyitasba kezdett. Durva negyedik hullam, bezaras lesz, pedig el lehetne kerulni.

2021. máj. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Sajnálom ami közeledik. Az emberiséget még fenyegetni fogja. Hisz vége van? Miért van mindennap még statisztika? A járvány biztos lesz még, halál biztos. Azt hiszik sokan hogy vége meg a kormány is azt hiszi hogy hupsz indulhat a nép bármerre ezzel beindult a veszély.
2021. máj. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Itt, az Egyesult Kiralysagban, mikor a lakossag haromnegyede vedett, nulla halalozas volt harom orszagreszben, 4 halal Walesben (elotte ezer folott sokaig) es nyitasrol beszelunk, nem amokfutas van. Tavolsag, maszk moziban. Ja, ingyenes teszteles, ahol kell.

Es a maganfogorvos meg mindig nem vegezhet furast, csak egy pelda, hiszen az spriccelne a virust.

Ez az eszelos nyitas, parasztvakitas otthon sajnos csunya veget fog erni. Nem kell hozza indiai mutans. Eleg az, hogy elso szuri utan napokkal senki semennyire sem vedett.

2021. máj. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Nem értem azokat akik "korainak találják a nyitást" azok meddig akarnak várni? Azok a szuper jó tesztek úgyis kimutatnak a világ legátoltottabb országában is újabb fertőzést. Akkor maradjunk "zárva" örökre igaz? Úgyis lesz újabb mutáns amit ki lehet mutatni. Ennek nem lesz vége, ez most már vissza-vissza térő betegség forrás lesz, amihez majd lassacskán alkalmazkodik a szervezetünk.

Most érted, ha emelkednek az esetszámok akár átoltva, akár nem, akkor mégis meddig várjunk? Az embereknek társaságra, friss levegőre, mozgásra van szüksége ahhoz, hogy egészségesek maradjanak. És azt hiszem 1,5év bezártság bőven sok volt. Ennyi idő alatt nem tűnt el a járvány, akkor azt hiszed vársz még pár hónapot és eltűnik? Valaki mondja már el legyen szíves, hogy gondolkodnak az ilyen emberek!

2021. máj. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"És azt hiszem 1,5év bezártság bőven sok volt. "


Életem legjobb időszaka volt az elmúlt 1 év. SOHA JOBBAN nem éreztem magam. SOHA!! PARADICSOM!! Tartós home office, havi 1-2x bementem 4 órára és ennyi, üres buszok stb.


SOHA JOBB NEM VOLT!

2021. máj. 12. 06:59
 7/7 anonim ***** válasza:
42%

Kedves kérdező, akkor Te szerencsés vagy!

Az emberek nagy részd viszont elvesztette a munkáját, nem talál újat és felélte a tartalékát. Nekik/nekünk pedig életünk egyik legnehezebb időszaka volt az elmúlt egy év és életmentő volt a nyitás.

Értem, hogy korai. De akkor kéne valami támogatás. Én tartok tőle, hogy egy újabb zárásnál itthon kitörne a balhé.

2021. máj. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!