Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki volt Covidos, tünetekkel,...

Aki volt Covidos, tünetekkel, és mégis bement a munkahelyére, az miért tette ezt?

Figyelt kérdés
Ismerősi körből hallottam sztorikat, hogy erősebb megfázásos tünetekkel is bementek dolgozni egyesek. Ha te is így jártál, miért tetted? Féltél, hogy kirúgnak?

2021. máj. 15. 05:04
1 2
 11/12 yoshimitcu ***** válasza:
79%
Nemtudom covidos voltam e izt szagokat nem éreztem egy hétig plusz láz köhögés torokfájás. Azért mentem be mert nem akartam 10 napot otthol nézni kifele a fejemből, plusz akkor a másodállást beugrós se csinalhattam volna. Bevétel kiesés lett volna meg utálok otthol ülni egész nap.
2021. máj. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert félnek a főnöktől, akit láthatólag az sem érdekel, ha 10-20 ember meghal, csak jöjjön a profit.

Ugyanígy küldik iskolába a gyerekeiket. Csak azok viszont bevallják. Anyukám azt mondta, nehogy elmondjam valakinek, hogy apukám kovidos otthon és nagyon beteg.

Olyan szinten vannak az emberek, hogy egyáltalán nem lep meg. Ha lennének erre vonatkozó törvények, pl.szándékos halált okozó testi sértés, akkor már mindjárt más lenne a dolog.

Én inkább lennék hajléktalan pár hónapig, mintsem eltűrjek egy akkora seggfej főnököt, mint akmilyeneket itt leírtatok. Feljelenteném, beperelném.

2021. aug. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!