Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit képzelnek a vendéglátós...

Mit képzelnek a vendéglátós munkáltatók amikor a szakácst kereső hirdetésekben a bruttó 400 ezret(nettó max 270-et) különösen kiemelkedő fizetésnek írják?

Figyelt kérdés

Persze közben a szakács feladata a menü megtervezése, menüforgók, változatos havi/szezonális ajánlatok kialakítása tehát kreativ legyen.

Ezenkivül mindent a raktárban neki kell számon tartani,összeirni rendelni stb, a készletekre felügyelni és rendszeresen beszámolni annak állopatáról.

A higéniás előírások betartása és azzal járó minden papírmunka is.

Legyen rendkivül terhelhető is rugalmas is.

Ezt mindezt ennyi semmi pénzért, elképesztő.



2021. máj. 16. 18:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%
Senki nem tart senkinek fegyvert a fejéhez hogy szakács legyen. Ha ilyenek sok helyen a szakácsfizetések, akkor ez van. Akinek ez az álma, szereti csinálni és megfelel neki az összeg, az csinálja, akinek meg nem, az nézzen más munka után.
2021. máj. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Manapság sz@rért hugyért dolgoztatják az embert, és találnak is munkaerőt, mert a mostani helyzetben senki nem válogat. A semminél még az alulfizetett munka is több pénz.
2021. máj. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nekem kicsit komédiába csapott át ahogy olvastam ezeket,kb több ember munkakörét végezze el szarért húgyért.

Nem hittem volna hogy ennyire siralmas a fizetés

2021. máj. 16. 18:15
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Akinek így megfelel, elvállalja, akinek nem, alkudozik vagy választ másik lehetőséget. Kereslet-kínálat alapon megy ez is.
2021. máj. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk amit te felvázoltál az nem igazán a mezei szakács, hanem a séf feladatköre inkább. Sima szakácsnak egy noname kis kifőzdében meg szerintem egész jó bérnek számít. Vendéglátóban tudtommal nem ritka a minimálbéres meló sem. Ehhet képest a bruttó 400 kifejezetten jó.
2021. máj. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem te vagy eltévedve. Sok tanár meg szellemi munkát végző ember nem keres ennyit, a krumplileves főzéshez nem kell nagy ész. Ez igenis jó fizetés egy szakácsnak.
2021. máj. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

De mégis csak szakácsnak vannak hirdetve, tulajdonképpen rá van tolva jelentkezőre több feladat is ahhoz képest egyáltalán nem jó fizetés.


Amiről te beszélsz hogy kifőzde, ott nettó 180 ezer volt a legnagyobb összeg amit láttam, vagy kérdeztem :D

2021. máj. 16. 18:21
 8/21 anonim ***** válasza:
66%

Kezdő gépészmérnökként keresek ennyit.

Nem becsülöm le senki munkáját, félreértés ne essék, de ha diplomásként, hiány szakmában ennyit keresek, nem értem, egy szakács ezt miért kevesli?

2021. máj. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Szerintem te vagy eltévedve tanár a legalja szellemi munka,a gyenge tanulók szoktak oda menni és tulajdonképpen egy sori munkás szintjén vannak szellemileg.
2021. máj. 16. 18:22
 10/21 anonim ***** válasza:
59%
Te akkor miért nem mentél tanárnak? Képességeidet tekintve teljesen megfelelsz az általad leírtaknak.
2021. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!