Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nálunk a munkahelyen a takarít...

Nálunk a munkahelyen a takarító gyakran okoskodik és néha beszól a kollégáknak. Érdemes lehet ennyiért kirúgni?

Figyelt kérdés
Többször is lehülyézte a diplomásokat, beleértve a saját háziorvosát, időszakosan beleszól a munkánkba, kiosztja a kollégákat is. Ezenfelül még Zacher Gábort is becsmérelte, mindenbe beleokoskodik, a főnöknek is osztja az észt. Mindenki ráhagyja, de mond annyira sértő dolgokat, hogy szerintem máshol ennyiért már kirúgták volna. Mit gondoltok erről?

2021. máj. 16. 18:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem simán ki lehetne rúgni mert sérti a személyi és erkölcsi jogaitokat a beszólogatása.
2021. máj. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%
#AlapítványiIskola
2021. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Ha valaki kirúgja, az a főnök lesz, nem te.

Ő elsősorban azt fogja mérlegelni, hogy ennyi pénzért kapna-e különb embert. Meg, hogy rendesen kitakarít-e. Ez mégiscsak fontosabb neki, mint az, hogy veletek hogyan beszél.

2021. máj. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Tudod van az a vicc, amikor kannibálok dolgoznak egy nagy irodaházban. Egyik nap eltűnik egy titkárnő. Senkinek nem tűnik fel. Másnap eltűnik a csoportvezető. Senkinek nem tűnik fel. Majd eltűnik az irpdavezető. Senki nem hiányolja. Ám egy nap eltűnik a takarít. Rögtön feltűnik a hiánya..

Szóval sokan azért engednek meg sok mindent egy régen ott dolgozó takarítónak, mert ritkán találnak olyan takarítót aki jól is végzi a munkáját. Bár ha ennyi mindent megenged magának, akkor tuti tudja, hogy biztos helye van.

2021. máj. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem rúgják ki. Tuti rokkant, kapnak rá pénzt.

Ilyen f0s munkákra nem sokan mennek el, nem is sokat keresnek, szerintem örülnek hogy egyáltalán bejár dolgozni.

2021. máj. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Ha akadályoz a munkában akkor azt feltétlenül beszéljétek meg vele, ha meg nem, akkor szerinted jogosan vennéd el a megélhetését (a pénzt amiből az ételt veszi és amiből a számláit fizeti) csak azért mert hülye véleménye van néhány dologról?

Eszméletlen embertelenségnek tartom ezt a hozzáállást. Egy munkahelyen sajnos mindenféle ostoba emberrel összehoz a sors (nekem is voltak már soviniszta, mélyen homofób, nagypofájú kollégáim, akiknek majdnem minden szava környezetszennyezés) de erre nem az a megoldás hogy mész árulkodni a főnökhöz.

Ebben a helyzetben pedig az illető még csak nem is a nála szerencsétlenebb sorsúakba rúgott, hanem olyanokba akiknek nyilván jobb az életük mint az övé, szóval mégis mekkora súlya van a szavainak? Rászólhattok hogy kuss, ami már önmagában kiváltság, hiszen sok helyen a főnök is beszél hülyeségeket, akit még csak el sem tudsz küldeni a francba - és ennyi.

2021. máj. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem mentem árulkodni a főnökhöz, nem értem, miért írtad. Nem is kell amúgy, mindenki tudja, hogy ilyen az a takarítónő.

Sőt többen is felmondás előtt is megmondták, hogy felháborító, hogy beszól mindenkinek a takarító, meg okoskodik

2021. máj. 16. 20:34
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Oszd ki, ne hagyd magad ,és a többiek is tegyék ezt!


Egy takaritó

2021. máj. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%

Én sorsára hagynám az ilyen embert. Amikor már sokadjára nem veszed fel a kesztyűt, akkor el fog maradni idővel az előadás.

"Jó napot! Viszontlátásra!" - kommunikáció elég az ilyennek!

Esetleg ha normális hangvételű beszélgetés alakul ki köztetek, akkor felesleges ellenségesen, közömbösen viselkedni.

De amint kezdődik a műsor, ajánlott kiadósan pofán fosni, - hogy érezze a személyes törődést!

2021. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%

Úgy gondolod, nincs joga hogy saját véleménye legyen, csak mert takarító?

Vagy az sért, hogy igaza van?

Ja, hogy ez így mindkettő.

Szerintem maradj csendben, bölcsebbnek fogsz tűnni és talán ő sem fog többet beszolni neked.

2021. máj. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!