Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kolcsonos lehet nala is ez? L

Kolcsonos lehet nala is ez? L

Figyelt kérdés
Zavarban vagyok egy ferfi kollegam elott kicsit altalaban. Es akarva-akaratlanul sokszor oda-oda nezek ra de figyelek ra hogy ne bamuljam, es ilyenkor amikor eszre veszi mosolyog ram. Meg amugy is sokszor osszenezunk. Lattam parszor hogy meg is nezte az alakom. Vagy csak az atlagosnal tovabb tartja a szemkontaktust. Persze lehet, hogy ez tok "artatlan" es csak szimaptikus vagyok neki, mindenkivel ilyen, ezert a kerdes. Amugy idosebb is nalam kb 15 evvel. Nyilvan nekem tetszik, de nem nyomulok ra, valoszinunek tartom hogy van valakije. Arra iranyul csak a kerdes, hogy ez kolcsonos lehet-e.
2021. máj. 17. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Meg akar dugni. Ezt akartad hallani?
2021. máj. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt akarom hallani, hogy szerintetek akar e valamit ez alapjan, vagy csak kedves 😃😃
2021. máj. 17. 11:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A semmitől a családalapítási cél közötti skálán bármit :D

Egy nézésből nem sok mindent lehet levonni

2021. máj. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
91%
Ugyan mit akarna egy ivarérett férfi egy felnőtt nőtől?
2021. máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

Szia,


Amit leírtál, nekem abból az jön le, hogy nyitna feléd... Általában, ha valakire gyakran ránéznek, az egy 'jó' jel... Ha az alakod nézi - szerintem ez sokat elmond, még neked is... Ha tartja a szemkontaktust, általában ez is a fentire vall. Nekem egyértelműnek tűnik ez az eset...


Ne hari, tudom, hogy nem mindenki egyforma, de egy ici-picit viccesnek találom, hogy nőci létedre nehézkesen boldogulsz ezekkel a testnyelvi jelekkel... :) - Nem bántásból mondom... Alan Pease & Barbara Pease írt egy szuper kis könyvet a témában, 'A testbeszéd enciklopédiája' - humoros, könnyen érthető, magam jó párszor kiolvastam már, meleg szívvel ajánlom neked is. Sok sikert a Casanováddal! :P

2021. máj. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!