Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Példaképek a munkahelyen?

Példaképek a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Debreceni vagyok, diákként kezdtem dolgozni, majd a tanulás befejezésével, jelentkeztem egy céghez. Több területet is bejárva, később főnök lettem, aztán az idő teltével, másoknak is a vezetője lettem. A munkám során, rengeteg tapasztalatot szereztem, emellett rengeteget tanultunk egymástól. Tudom, hogy milyen folyamatok zajlanak egy adott munkakör megkezdése és befejezése között, tisztában vagyok mások képességeivel és értékeivel kapcsolatban. Nálunk, minden főnököt arra ösztönzök, hogy segítsen az alkalmazottaknak és mutasson igazi példát nekik. Nálunk, nem a fizetés határozza meg a vezetők jelenlétet, nem a szabadság képviselése a munkahelyen, hanem az, hogy az alkalmazottakkal mindent együtt csinálunk. Akár, közös programokon belül is megmutatkozik, ez a nagyszerű összetartás. Nálunk, nincs elnyomás, egymás közötti játszmák, nem a pénzről és a takarékosságról szól minden. Mindenki nagyon boldog, hogy nálunk dolgozhat. Te lennél nálunk értékes munkaerő, akár dolgozó, akár főnök személyében?
2021. máj. 20. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Inkabb nem

Aki belepofazik a maganeletembe azt pofanb4szom

2021. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Habár nagyon kedves, hogy jó eséllyel HR-ként vagy jelen az oldalon, de ezt a kérdést jelentettem a moderátoroknak felé, mert számomra hirdetés, apróhirdetés szintjét veri. Lehet nem ez volt a szándékod nem tudhatom. Ez a szöveg, amit meg leírtál reklám fogásként bárhol megyen. Mivel viszonylag közel a határ hozzátok tisztelettel megkérlek, hogy több ukránt ne csempésszetek be az országba. Köszönöm valamennyi tisztességesen, magyar melós nevében.
2021. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szeretném, ha maradna a kérdés.Ne legyetek gonoszak! Mi a pozitív energiát képviseljük, remélem azt, hogy kapok hasznos válaszokat a témával kapcsolatban. Amennyiben kampányként éled meg ezt a szituációt, elnézésedet kérem! További szép estét!
2021. máj. 20. 21:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs. Lehet csak te probálsz meg erre törekedni és sok alkalmazott megjátsza magát, mivel nem akarja elveszteni a munkahelyét, vagy valami szektás, hittérítős munkahelyről, közösségről van szó.
2021. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem-nem. Ennyi ember fejébe, nem lehet azonos mennyiségű és tartalmú gondolatokat tölteni, viszont megfelelő hozzáállással ilyen környezetet hoztunk létre, ahol mindenki boldog és vidám.
2021. máj. 20. 21:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Te valami szektavezér vagy?
2021. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na persze Debrecenben van ez a munkahely. Szerintem inkább Felcsúton.
2021. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Belőled inkább a szimpla, emberi naivitás sugárzik, kérdező. Nem jelent semmit, hogy az átlagosnál magasabb szintre sikerült fejlődnie a környezetedben a képmutatásnak. Majd az idő múlása helyére teszi a részleteket az agyadban, - mást nem lehet kezdeni egy ilyen szintű naivitással. Nehéz elhinni, hogy egy olyan országban, mint ez, az emberek többségére igaz lehet, hogy nem a fizetés határozza meg a munkához való hozzáállást, ill. munkakapcsolatokat. Nem hibáztatlak, - előbb-utóbb csak eloszlik körülötted a lila köd.
2021. máj. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én lennék értékes munkaerő nálatok :D nem vennél fel? :D F
2021. máj. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ennek ki köze van a példaképhez egyébként? De lehet hogy csak én nem értem
2021. máj. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!