Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy döntitek el melyik állás...

Hogy döntitek el melyik állás lesz a nyerő ha egy napon több cég is hív titeket ugyanazon a munkakörön belül?

Figyelt kérdés

Úgy értem, tegyük fel, ha előző héten jelentkezel sok betanított állásra azonos munkakörökre (tegyük fel csomagoló) és már jövőhéten behívnak téged 5 állásinterjúra a hét különböző napjain, lehet akár egy nap több is és ha ne adj isten már 3-ra nyertes vagy és fel is vennének akkor mi alapján lehet eldönteni, melyik lenne jobb? Ti mit néztek ilyenkor?

Gondolok itt tömegközlekedés befolyásolására (persze ha nincs kocsid mint nekem) ha messzi vagy közeli, munkaidő beosztás kedvezőbb az egyiknél mert egyiknél csak 1 műszak van míg másiknál 2, fizetés több vagy kevesebb. Tényleg ne ilyen nagy és komoly állásokra gondoljatok hanem egyszerűbb fizikai munkákra ahova általában fel is vesznek embereket.



2021. máj. 23. 01:44
 1/4 anonim válasza:
Én ilyenkor mindig megérzésre mentem, ahol a legjobban éreztem magam interjún, oda megyek. Vagy a bérigényt az átlagtól magasabbra helyezed és ahol adnak árajánlatot ott szükség is van emberre azaz elnézőbbek lesznek ha valamit hibázol. Legalább is ez a személyes tapasztalatom.
2021. máj. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Fizetés, lakóhelytől való távolság - ezek alapján dönts!
2021. máj. 23. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fizetés alapján elsősorban, aztán az elvársok és hogy milyen benyomást kelt a főnök.
2021. máj. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha esetleg szemelyesen voltal bent es lattad a gyarat az ott dolgozok arckifejezese!
2021. máj. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!