Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy viszonyultok a munkatársa...

Hogy viszonyultok a munkatársakhoz?

Figyelt kérdés

Nemrég azt mondta egy munkatársam, hogy eltávolodtam a csapattól. Ez abból is adódik, hogy a, alapból introvertál vagyok; b, nem keresem a társaságukat; c, fizikailag a hét több napján eltérő helyen vagyok tőlük.


Nálatok mi a helyzet a munkahelyeteken?



#kapcsolat #munkatárs #Egymáshoz viszonyulás
2021. máj. 23. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A kollégák 80%-a kb velem egyidős egy idióta barom az összes. Nagyképű, ostoba drogos banda.

Nincs is velük közös témám, és amúgy is jobban szeretek egyedül dolgozni. Szóval nem vagyok velük, ha lehet kerülöm őket.

Ők persze nem értik mi bajom van nekem, miért vagyok csendes, miért nem beszélgetek velük arról ki mitől hogyan tépett be meg hol ébredt fel hétvégén. Én vagyok a fekete bárány, aki más és ezért bántják, beszólnak neki.

Az idősebb kollégákkal nagyon jól kijövök, inkább velük vagyok, ha időm engedi. Még szabadidős programot is velük szervezek, ha van rá lehetőség.

25/L

2021. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is intro lány vagyok, a kollégáim többsége min. 10 évvel idősebb nálam, teljesen más életfázisban vagyunk és semmi közös témánk, így max köszönünk egymásnak, pár szót váltok velük és ennyi. A hozzám hasonló korú kollégából kb 3 van, de egyik sem szimpatikus számomra.


A fiúk jófejek, velük lehet viccelődni meg nem olyan unalmasak, mint a nők.


Mondjuk pár hónap múlva tervezek másik helyet nézni, remélem találok valami jobbat.

2021. máj. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Többséggel jól kijövök nemtől és kortól függetlenül.

Introvertáltként 16 fős csapatot vezetek, velük is jó a kapcsolatom. Az egymáshoz viszonyulás nem az introvertáltságon múlik.


Egyedül azokkal van bajom, akik nem akarnak jó munkát végezni

2021. máj. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy a 90%-tól minél távolabb lenni, köszönésen kívül nem szólni hozzájuk csak a leg szükségesebb esetben. Aljas szemét áskálódós sokszínű trógerek!!!
2021. dec. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!