Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a tulaj azt tapasztalja,...

Ha a tulaj azt tapasztalja, hogy bármit, amit korábban munka szempontjából elvégzett, eredményes is volt, viszont a dolgozók élvezhetik ezeknek a cselekedeteknek az előnyeit, akkor mit tenne? Ha rólad lenne szó, akkor mit tennél hasonló szituációban?

Figyelt kérdés
2021. máj. 24. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én először is próbálom megérteni a kérdést. Írnál legalább egy példát?
2021. máj. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyan nincs, hogy a főnök is, külön a dolgozók is eredményes időszakokat zárjanak. Ha te főnök lennél, majd azt tapasztalnád meg, hogy a dolgozók kerültek a munkád során kiváltságos helyzetbe, akkor mit tennél?
2021. máj. 24. 09:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan nincs, hogy a főnök is, külön a dolgozók is eredményes időszakokat zárjanak."

De, van.

2021. máj. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De van olyan. Ha ezt nem látom, akkor hülye vagyok főnöknek.
2021. máj. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A főnök sikeréhez hozzá járulnak a munkások is, és egy jó főnökkel eredményesebbek a dolgozók.

Szóval kölcsönösen hatnak egymásra.

2021. máj. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Apámnak egy cége van benne dolgok én is valamint bele látok a dolgokba és őszintén megmondom ekkora hülyeséget nem olvastam soha gondold végig ha a fizetés órára van ha sok a munka a dolgozók sokat tudnak dolgozni tehát sok fizetést kapnak és sok pénzt visznek vissza a főnöknek jobban bele gondolva nem is kell ehhez belelátni egy cégbe csak logikusan gondolkodni
2021. máj. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan nincs, hogy a főnök is, külön a dolgozók is eredményes időszakokat zárjanak."


Dehogy nincs, sőt ez a legjobb forgatókönyv, normális helyen ez a cél, így lesz hosszú távon a cég maga is a legsikeresebb.

2021. máj. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!