Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Betanított munkásként/Operátor...

Betanított munkásként/Operátorként/gépkezelőként és hasonló komolyabb végzettséget nem igénylő munkakörben az ember nem számít embernek, hanem egy eszköznek, és ezért semmilyen emberi jog és munkaügyi jog nem illeti meg az embert?

Figyelt kérdés
Azt csinálhatnak veled amit akarnak, akkor húznak le téged amikor akarnak, ha valami elromlott függetlenül attól hogy te ott dolgoztál vagy sem rád kenhetik, s úgy mond te vagy a főnökeid rib*anca? Vagy bárki aki feletted van?

2021. máj. 13. 05:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lennének jogaik?
2021. máj. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos, gyakarlatilag igen... De ez minden olyan helyen így van, ahol valaki másnak dolgozol, annak a valakinek meg lehetősége van visszaélni a hatalmával, és meg is teszi azt.


A bűnösséget bizonyítani is kell, mind nekik a tiédet, mind neked az övékét. Mindig felkészültnek kell lenni, mert ma már nagyon kevés olyan ember van akiben meg lehet bízni.

2021. máj. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Butaság, bármikor, bárhol fel lehet mondani, ha nem vagy elégedett a körülményekkel. Sőt, ilyen helyeken még próbaidő is van mindig.


Ezekből a munkakörökből van a legtöbb, még egy kisvárosban is százával vannak a hirdetések, és ezekre a legkönnyebb bejutni. Ha akarsz, minden nap másikat csinálsz, amíg nem találsz megfelelőt.

2021. máj. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Azért jogok ugyanúgy megilletik őket, manapság elég sok hely be van kamerázva, szóval ha valamit rám akarnának verni, akkor megkérném, hogy bizonyítsa be, hogy én voltam ott akkor és nem más. Csak a buta, kiszolgáltatott embereket lehet kizsigerelni.
2021. máj. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Baromság. Az, hogy keveset érsz a munkaaerőpiacon és könnyen pótolható vagy nem azt jelenti, hogy nincsenek jogaid
2021. máj. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A #4-es válaszolónak teljesen igaza van!!!


Rajtam volt, hogy az 5 (!) perces szünetet kérték számon...


Mondtam, hogy "Erika, drága! Ott van a kamera.."

2021. máj. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!