Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy főnök észreveszi az...

Egy főnök észreveszi az alkalmazottja szemén, hogy legszívesebben a fütykösét húzná bele az egész melóba?

Figyelt kérdés

Tehát dolgozik az alkalmazottja, elvégzi amit kell de belülről legszívesebben felmondana.


Szerintetek ez a kisugárzás érződik? Egy főnök észreveszi? Kihat a kollégái környezetére?



2021. máj. 24. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagy ívben lexarja mindenki, hogy mit gondol a másik, ha a meló el van végezve.
2021. máj. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A hozzáállásán, beszédén, megjelenésén jobban megmutatkozik.
2021. máj. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok főnöknek az a lényeg, hogy legyen elvégezve a munka, oszt' kész. Persze, ez lényeges. De!

A munkahelyi légkör, a kollégák egymáshoz való viszonya is fontos lenne. Nem véletlenül vannak csapatépítő programok már Magyarországon is, egyre több helyen.

2021. máj. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

nekem már mondta a főnököm hogy nem vagyok eléggé motivált.mondtam tudja mennyit keresek? hát neki fogalma sincs . nézzen utána!


Másnap visszajött megnézte és közölte hogy ennyiért ő se lenne motivált.

hát így megy ez.

2021. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze. Lehet ezt érezni csak tenni nincs mit a legtöbb esetben.
2021. máj. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!