Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a főnököd?

Milyen a főnököd?

Figyelt kérdés

Férfi vagy nő, hány éves (kb.), mióta a főnököd, milyen pozícióban van (csak "kis" főnök-e, felette is állnak még a ranglétrán)?


Milyen pozitív tulajdonságait emelnéd ki? Milyen negatív tulajdonságai vannak amik a munkában kiütköznek?


Van valami kiemelendő sztori amikor nagyon pozitiv an reagált, valami személyes problémádban segitett vagy volt elnéző, illetve valami nagyon negatív amivel elásta a szemedben magát?


Köszi előre is válaszokat! :)



2021. máj. 24. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nő, 44 éves.

Tök jó fej, bár néha akkor is dolgoztat, mikor mások otthon pihennek, pl tegnap és ma is.


Egyéni vállalkozó vagyok 😂

2021. máj. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Egy kanál vízbe .
2021. máj. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Férfi, fiatal jó.
2021. máj. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
nagyon ari férfi. roma, de nagyon aranyos.
2021. máj. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó fej a főnököm, nem szigorú.
2021. máj. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém nagyon jó ember, 43 éves férfi, igazi vezető. Soha sem a hibást keresi, hanem a megoldást. Szakmailag és emberileg támogató, vicces, okos, karizmatikus, a felesége is egy tüneményes nő. Mindig betartja a szavát, mindig higgadt.

Ami nem olyan szimpatikus benne, hogy közel állnak hozzá ezek a semmitmondó motivációs idézetek, Szabó Péter meg társai, amit nem is értek, hogy hogy lehet, hisz ennél sokkal okosabb.

2021. máj. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mostaniak rendesek, 4 hónapja vagyok itt, normális munkakörülmények, túlóra pénz is jó . Ez előtti helyen meg katasztrófális főnök, kisebb cégnél. Bejelentés nincs, ha van is csak minimálbérre, túlóra pótlék nincs. Flegman beszél, rosszabb esetben ordítozott hiszterikus módon az alkalmazottakkal, férfi létére. Fizetésből mindig egy két ezer forint lecsipve.. Ismeretlen okokból..Régi, szar gépek, flexet, szerszámokat otthonról vitték az emberek.. télen fűtés nincs, munkavédelmi felszerelés nincs, vedd meg ha kell..stb. Örülök, hogy elkerültem onnan.
2021. máj. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57-8 év körüli férfi. Jófej, de kicsit nem törődöm. Végighallgat, de érezni közben, hogy máshol jár az agya, szelektív a hallása. Megtanultam lényegretörően fogalmazni, azóta gyorsabban haladunk. Azt szeretem, hogyha érzi, hogy most oda kell állni, akkor odaáll. Elfogadja a véleményem és a háttérből igazgatja az utam egy-egy feladatban, hogy az sima legyen. Ilyen értelemben nagyon jó vele dolgozni.
2021. máj. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csopvez, 50+ nő. Jó fej, szeretem. Csinálja egyrészt ugyanazt a munkát mint mi, meg a vezetői részt. A mi munkánkban is jó (nem feltétlen a legjobb), de a nyelvtudása hiányos. A technikai változások megviselik. A vezetői részre azért kisebb a rálátásom, de azt gondolom van olyan része amit nagyon jól csinál.
2021. máj. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

50+ férfi, 3 éve a főnököm (azóta dolgozok ott), ő a cégvezető.


Alapvetően elég rendes, igazságos, bár a gyengébbeket szereti csesztetni.

Nem igazán látja át a napi helyzeteket, de néha-néha odajön dirigálni, mikor nem is ért hozzá.


Pozitív viszont, hogy elég rugalmas, elenged, ha valami intéznivalóm van, és azt is engedi, hogy munkaidőben eljárjak vezetni tanulni.

2021. máj. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!