Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van meg valaki, aki alvas...

Van meg valaki, aki alvas nelkul fogja lenyomni a mai munkanapot?

Figyelt kérdés
Nem tudtam elaludni, kaveztam, mar elkeszultem, de meg van kez oram indulasig, most megcsinalok egy reggeli laza nyujtast stb, aztan produktivan tartom magam utana is, hogy ne akarjak indulas elott fel oraval elaludni😄
2021. máj. 25. 02:20
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem már alszol.😃

Én későn fekvő és kelő vagyok,úgy érzem mostmár ideje le feküdnöm hogy 12 óra után fel tudjak kelni.

Jó éjt. ✋

2021. máj. 25. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Aha, én. Nehéz, de ez van, koffein segít, aztán túlélem, ugyanúgy lehetek jól.
2021. máj. 25. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Par orakra nem fekszem le. 4 ora alvasra azt mondom, meg megeri, de ahhoz 10-11 korul kellett volna lefekudnom, aztan ki tudja, hogy ebredek.

Meg lehet csinalok egy kavet, csak nem akarom tultolni a koffeint sem.

2021. máj. 25. 03:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor vagyok a legaktívabb, így 22 évesen ameddig egyetemista vagyok, addig éjjeli bagoly is. Diákmelóba is kizárólag éjszakai műszakot voltam hajlandó elvállalni. :D
2021. máj. 25. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én másfél órára még le szoktam feküdni. Az egy alvási ciklus. Több, mint a semmi.
2021. máj. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan igazán alvás nálam már rég volt, kb. 3-4 éve, mikor még suliba jártam. De akkor voltak olyanok, hogy szinte alvás nélkül mentem be másnap suliba, vagy pl. az Oscar-díj kiosztóra ébren maradtam, ami már nem emlékszem mettől-meddig ment, csak hogy hajnalban kezdődött és reggelre ért véget, akkor meg már menni kellett suliba. Elég rossz volt, egésznap szenvedtem az alváshiánytól. Meg olyan is volt, hogy délután bealudtam, és este 8-kor jutott eszembe, hogy egy nem tudom hány oldalas esszét kell írni Ibsentől a Nórából. Éjfélkor álltam neki és hajnali 4-re végeztem vele. :D


Melóban is volt azért hasonló, sajnos egyre sűrűbben, hogy délelőttös műszak előtt 2-3 órát aludtam, de azt viszont nem saját akaratból, egyszerűen nem bírtam elaludni, hiába voltam fáradt. Sajnos az állandó műszak váltás már teljesen tönkretette az alvási ciklusomat, egyedül a délutános műszak előtt tudom magam rendesen kipihenni, néha még a hétvége is szenvedés számomra.


Egyébként nem egészséges hosszú távon ezt csinálni, amit írsz. Egyrészt a bőröd gyorsabban kezd el öregedni, hamarabb fogsz ráncosodni, másrészt a mentális állapotodnak se tesz jót, és a belső szerveidnek sem, különösen a vesédnek, a szívednek pedig azért nem, mert folyamatosan terheled koffeinnel.

2021. máj. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tudom, nem szoktam ezt gyakran csinalni, neha ugy alakul a vasarnap-hetfo, amikor reggelre megyek, ha vasarnap keson kelek, akkor nem tudok este idoben lefekudni, nem almosodom el, az agyban is csak fekudnek, ugyhogy neha-neha igy alakul. De tuleltem, kellemetlen volt, de nem veszes. Delutan meg meg tudtam csinalni itthon is 1-2 dolgot amit akartam, aztan elaludtam a kanapen :DD Utana bementem az agyba, amikor felebredtem, most pedig mar kesz vagyok, kipihent vagyok, szoval minden ok.

Tegnap direkt nem energiaitaloztam, csak egy automatas kavet ittam meg reggel, utana meg inkabb kolaztam, most az energiaitalrol amugy is le akarok szokni, mert mar nagyjabol immunis vagyok a koffeinre szerintem.

2021. máj. 26. 03:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!