Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Motiváció, hogy túléljem a...

Motiváció, hogy túléljem a munkanapokat?

Figyelt kérdés

Gyári meló, folyamatos 12 óra, váltott műszak. De legalább jól fizet.


Az,hogy valamiből élni kell, az sajnos nem elég motiváló. Ennél több, vagy konkrétabb kell.



2021. jan. 24. 08:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsold le otthon az áramot két napig, zárd el a vizet és a fűtést és ne egyél. Akkor megtudod, milyen lenne, ha nem melóznál és nem lenne fizetésed. Tudom, hogy ez a valamiből élni kell kategória, de legyen ennyi elég.
2021. jan. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Összeszedsz annyi tőkèt belőle hogy kimenj külföldre. Ugyanazzal a meloval kint 1500 eurot kapsz. Altalaban a szakmunkák ennyit fizetnek plusz szállást is
2021. jan. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyárts tervet arra, hogy merre tovább. Semmi értelme túlélni az egész életedet, nem arra találták ki.


Vagyis most meg tudsz takarítani valami pénzt - de mit szeretnél valójában csinálni az életeddel? Mivel szeretnél foglalkozni? Mi érdekel?

2021. jan. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Na ez az, hogy fogalmam sincs, hogy mivel foglalkoznék szívesen. Nyilván körbeutaznám a Földet szívem szerint, de hogy mit dolgoznék, azt nem tudom...
2021. jan. 24. 08:18
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ha ezt nem találod ki, akkor sajnos mások álmaiért fogsz küzdeni egész életedben, nem a sajátjaidért.
2021. jan. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom: most mi a helyzet az OKJ képzésekkel, de megnézheted az egész listát: milyen képzések vannak, ezekből biztosan érdekelne valami, amit szívesen csinálnál.

Válassz ki téged érdeklő dolgokat és nézd meg: jelenleg miképpen lehet elvégezni.

2021. jan. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Csinálhatnál pl olyan munkát ami még jobban fizet, és nagyobb a szabadság, ez is lehet motiváció
2021. jan. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nézegettem én az OKJ listát, de tényleg semmi nem érdekel. Esetleg SFX sminkes lennék szívesen, de nem tudom, azzal itthon mennyire lehet elhelyezkedni.

Sok olyan van, ami jobban fizet, de azok engem annyira nem érdekelnek, meg nem is értek hozzájuk... (gondolok itt most kb bármelyik egyetemi szakra).

2021. jan. 24. 11:03
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudok motivációt írni, mert az ilyen helyek egy nagy rakás sza.rok.. Egy percig nem dolgoznék ilyen helyen, ez az emberek maximális kizsákmányolásával egyenlő, ti nekik nem vagytok emberek, úgy tartanak titeket mint az állatokat.
2021. jan. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érdekel semmi, úgy nagyon nehéz.

Lehet esetleg olyan is, hogy valami kicsit érdekel, elkezded csinálni és akkor jössz rá milyen jó.

2021. jan. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!