Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehetek közterület...

Hogy lehetek közterület felügyelő?

Figyelt kérdés

Gyerekkori álmom, hogy az legyek. Büntetlen előéletű vagyok, és tanultam egy kevés jogot is, mert megvan az szvő szakmám. Egy ügyvéd tartotta az oktatást végig, szóval belementünk azért a jogba, ami nekem nagyon tetszett. A jövőben a Közszolgálati Egyetemre szeretnék felvételizni, szóval pláne érdekel a jog, ezzel nem lenne baj. Küzdősportolok is.

Hogy lehetek az? Esetleg van ilyen képzés? Vagy hogy keressek erre rá? Kerestem már, de nem kaptam értelmes választ a kérdésemre, de lehet csak én vagyok hülye. Rendőr nem szeretnék lenni, mindenképp a közterület felügyelői munka érdekel.

Olyan válaszokat nem kérek, hogy "ennyi ésszel ne menj egyetemre", meg hasonlók. Tudom, hogy hülye vagyok, szóval nem kell oltás!

A kérdés komoly, szóval komoly válaszokat is várok, trollok kíméljenek!


2021. máj. 25. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


vannak álláshirdetések


Pályázati feltételek:


Magyar állampolgárság,

Cselekvőképesség,

Büntetlen előélet,

Középiskola/gimnázium, és közterület-felügyelői vizsga vagy közszolgálati szakképesítés,

Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,

Fizikai és pszichikai alkalmasság

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:


Felsőoktatásban szerzett közszolgálati szakképzettség

B és/vagy C kategóriás vezetői engedély

PÁV I. és II. vizsga megléte

könnyűgépkezelői, darukezelői vizsga megléte

Hasonló munkakörben szerzett - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat

2021. máj. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

okj-s képzés van rá


[link]

2021. máj. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt az OKJ-s dolgot megtaláltam már, de olyan nincs, hogy toboroznak? Mint például a Büntetés végrehajtásnàl, és úgy ingyenes a tanfolyam. Nyilván, ha csak ez az egy megoldás van, akkor elmegyek fizetős képzésre, csak nem tudom, hogy mennyire tudnék vele elhelyezkedni.
2021. máj. 25. 20:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha rákeresel, hogy közterület felügyelő állás akkor kiadja. Odaírod mellé a várost és vagy van, vagy nincs. Sajna itt el kell végezni az okj-t hozzá :/
2021. máj. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy tipp: érettségivel el lehet menni felügyelőnek. Ha jelentkezel mondjuk egy BP-i kerülethez és szimpi vagy, felvesznek és beiskoláznak. Addig segedfelügyelő leszel, nyilván kevesebb fizuért. A vagyonőri ebben az esetben előny. Tehát akár már most is tudsz jelentkezni, nem kell a tanfolyam miatt izgulni. Plusz a próbaidő alatt még a tanfolyam előtt jobban beleláthatsz a munkába és eldöntheted valóban tetszik e és szeretnéd e csinálni.
2021. máj. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Van érettségim, de sajnos nem pesti vagyok, kisvàrosban élek, és szerintem ide nem sok esélyem lenne bekerülni. De hamarosan költözöm egy nagyobb városba, ott már meg fogom próbálni ezt amit írtál. Köszönöm a választ!
2021. máj. 30. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!