Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek a közterület...

Mi a véleményetek a közterület felügyelői munkáról? Biztonsági őri jobb?

Figyelt kérdés
Tudom, tegnap már bedobtam egy hasonló kérdést, de tényleg érdekelne a kendőzetlen vélemény. Ha valaki bemutatkozik és elmondja mi a foglalkozása a fentiek közül melyik a társadalom számára is elfogadható? Melyikkel kapcsolatban kevesebb a negatív előítélet? Minden szemszögből érdekelne. Köszi!

2021. máj. 20. 07:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék közterületisnek, ott a legalja emberekkel kell hadakoznod, míg egy biztonsági őr egy nyugis irodaházba is beülhet akár jobb pénzért is!
2021. máj. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
A társadalom, az àtlagember szemében mind a kettő alja munka.
2021. máj. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1esnek köszi! 2es miért gondolod hogy mindkettő a legalja? Bár egyik sem igényel sok éves tanulást és nyilván egyik sem egy csúcskarrier, de én nyilván ehhez viszonyítva gondolok ezekre. Összehasonlítva mondjuk egy szinten, egy gyári - raktári - akár futár melóval. Az érdekelne a két foglalkozás közül melyik (nem tudom szebben mondani) "gázabb"?
2021. máj. 20. 09:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy lenézik de megnézném mit csinálnának egy riazstásnál, vagy hogyan ellenőriznék ki az aki jogosultan van benn az épületben ha nincs őrszolgálat. E mellett vannak A+os irodaházak, vannak nagykövetségek, ott nem nézik le az őrt! A többi lepukkant helyen mint pl. teherporták, építkezések, kisebb objektumok, plázák, üzletek, ott lenézik őket, közterületisként meg főleg lenéznek. Sokuk tök buta és fogalma sincs a jogokról, badarságokat beszélnek össze. Ezért nézik le őket. Tanulni legalább annyit kéne, hogy a jogokkal tisztában legyenek, de sokuk arra sem képes :)
2021. máj. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*riasztásnál
2021. máj. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sajnos a követségekre nehéz bejutni, pedig van nyelvvizsgám és érettségim is van.


A felügyelők közt pedig biztos akad néhány kivétel nem?

2021. máj. 20. 10:32
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem ismerek közterületist, de elég rájuk nézni :) Nem túl értelmes arcokat láttam eddig köztük, mint a metro bejáratánál sem
2021. máj. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát értem az álláspontodat. Viszont annyit tegyünk tisztába, hogy a metró bejáratánál, vagy a felszíni járatokon az ellenőrök azok akik a jegyeket ellenőrzik. A felügyelő csak az ellenőr biztonságára vigyáz. A parkolási ellenőrök is teljesen más tészta, a közteresek nem foglalkoznak parkolójegyekkel.
2021. máj. 20. 10:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Így van!
2021. máj. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!