Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyiket választanátok?

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Helyben dolgozni havi nettó 200 ezerért vagy utazni naponta oda-vissza összesen 250 km-t nettó 350 ezerért? Egy buszos átszállás, metrózás. Vidékről Budapestre. Irodai munka. Hétfőtől péntekig, hétvége szabad. Mindennap reggel 4-kor kelés, hazaérkezés este 8-ra.Albérlet kizárva.Utazás 100%-ig térítve.

2021. máj. 26. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A 200 ezer is bőven elég egy hónapra, mégha nehezen is lehet eltartani belőle egy családot. Fontosabb a te egészséged és jólléted. A szabadidő. Borzasztó úgy bejárni dolgozni minden nap, hogy nem marad időd semmi másra. Hiába van pénzed ha amúgy szenvedsz. Én mindenképpen a 200 at választanám és mellette lenne életem.
2021. máj. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennyit én se mennék érte,főleg ha albérletet nem kell fizetni. Maximum tudsz még emelett beugrós munkákat vállalni néha,ha találsz és kell a pénz.
2021. máj. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az utóbbi napi 16 órázás lenne. Nem fenntartható hosszú távon. Én költözés miatt dolgoztam így 4 hónapon át (átmeneti időszak, az új lakhelyet újítottuk fel), de hát már alig bírtam kivárni, hogy vége legyen. Annyi különbség, hogy én vonatoztam. Én nem vállalnám el, mert fizikailag kikészíti az embert.
2021. máj. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hm, én évek óta pont ugyanígy dolgozom, hogy 4-kor kelek, este 8-ra érek haza, hétvégén nem dolgozom.

Az igaz viszont, hogy autóval 10 percre lakom a munkahelyemtől. Igaz, ha "jó" a hónap, akkor a nettó 400+ is megvan.

2021. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A második lehetőség elég jó, de hosszú távon belebolondulnék, így maximum csak egy pár hónapig csinálnám. Ha hosszútáv a cél, akkor inkább az első.
2021. máj. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek további szép napot kívánok!
2021. máj. 26. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!