Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek azokról...

Mi a véleményetek azokról akik náthásan mennek be dolgozni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 26. 11:00
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

#30

Nekünk van home office. Páromnak nincs (autószerelő) de őket is hazazavarják, ha fertőző betegen akarnak bemenni dolgozni...

Ahol nincs lehetőség home office-ra, ott csak még fontosabb, hogy ne dőljön ki több dolgozó.

2021. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
26%
Én csak diszkréten lehuggyantom a budiülőkét, majd enyhe fospermetet hintek a wc-papírra és kifelé menet a kilincsekre. Mit zavarja őket? Úgyis csak a gyengék betegszenek meg.
2021. máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
34%
És akkor mi van, ha több ezer éves? Mit bizonyít az? :D
2021. máj. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
48%

#33

Csupán felvilágosítottam a másik válaszolót, hogy leezózott egy kínai orvoslásos cikket és hogy tágítsa beszűkűlt világnézetét, hogy attól, hogy valami nem nyugati orvoslás, az még nem ezó és ugyanúgy lehet tökéletesen jó is.


Egyébként pedig a legtöbb betegség lelki eredetű. Ez bizonyított tény, utána lehet nézni, aki nagyon szűk látókörrel rendelkezik és nem hisz nekem.

2021. máj. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
35%

#34

"attól, hogy valami nem nyugati orvoslás, az még nem ezó és ugyanúgy lehet tökéletesen jó is"

Teljesen igaz. A hagyományosnak hazudott vudu módszerek viszont nem ebbe a kategóriába tartoznak.


Az, hogy magzat korban rosszul fejlődött ki egy szervem, az nem hinném, hogy a magzati lelkivilágom hibája. :D

Azt is elegánsan ignoráltad, hogy immunszupprimált betegekkel mi a helyzet.

Biztos gyengék vagyunk lelki okokból, no.

2021. máj. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%

Nátha és nátha közt is van különbség, ha valaki kettőt tüsszent, meg párszor kifújja az orrát nem para, de akinek taknya-nyála egybe és látod is rajta, hogy szenved, annak jobb 1-2 napig otthon, mert nem lesz olyan produktív, plusz másokat is lefertőzhet.

A párom tipikus férfi náthában szokott szenvedni, 2 napig halálán van, ilyenkor haza is küldik, szerencsére évente ez 1-2 alkalommal van. Persze aki nem irodista ott rá kell tudniuk erre. Ráadásul most a covid miatt még rosszabb volt, mert aki kontakt volt, azt is karanténba vágták 2 hétre.

2021. máj. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
33%

#35

Olvasd el a következő könyveket:

Orvos-Tóth Noémi: Örökölt sors

Mark Wolynn: Örökölt családminták


Figyelj, attól, hogy genetikailag rosszul fejlődött valamid, még tudsz rajta javítani (hogy ne legyél olyan esetlen), ha nyitott lenné rá, és javulni szeretnél. De te mindent elhárítasz, h..lyeségnek titulálsz, amit nem a fehér köpenyes nyugati orvos mond neked.


Erősíteni a szervezet mindig lehet, de akinek jobb betegnek lenni, azon az Isten se fog tudni segíteni.

2021. máj. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
0%

#37

Tehát ha nem szeretném, hogy valaki az arcomba tüsszögjön, akkor jobb betegnek lenni?

Honnan szeded ezeket? :D

Abból például, hogy sportolok és nem dohányzom, gondolom tök logikusan következett, hogy hárítok és nem erősítek...... :)


Ismét rákérdezek mert mostanra kezd nagyon szórakoztató lenni ahogy kerülöd a válaszadást: immunszupprimált betegekkel mi a helyzet? :D

2021. máj. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
53%

Látszik a magyar mentalitás. Beteg vagyok de bemegyek, mert a táppénz nem 100%. Megbetegszik a másik paraszt? És? Nem az én bajom, minek ment oda?

A munkáltató persze ráerősít erre, mert ha Sztahanov bemegy 40 fokos lázzal melózni, akkor a másik lusta mit marad otthon egy megfázással? Mit szimulál itt a lázgörcseivel? Takarodjon ládát pakolni!

2021. máj. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
31%

#38

"Tehát ha nem szeretném, hogy valaki az arcomba tüsszögjön, akkor jobb betegnek lenni?"

Miért kreálsz ilyen b..romságot? Én nem ezt írtam, te már csak kiforgatod a szavaimat, és rugózol azon a bizonyos szavon.

Akkor hordj 0-24-ben egész életedben maszkot, úgyis az elmúlt egy évben nagy szám lett, ha ennyire be vagy sz..rva. De komolyan. Pszichológushoz még nem jársz a nagyfokú félelmeid miatt? Ennyire jó félelemben élni? Nem fárasztó folyton attól rettegni, nehogy véletlenül valaki eltüsszentse valaki magát melletted?

Az utcán is bárki tüsszenthet melletted, vagy tömegközlekedésen. Akkor mi van? Kivered a hisztit?


A mentális egészségeddel is foglalkozhatnál, nemcsak a fizikálissal.

2021. máj. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!