Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A kormányhivataloknál diplomáv...

A kormányhivataloknál diplomával kezdőként jelenleg meg lehet keresni a 200 nettót?

Figyelt kérdés
Tudom,bértábla,stb. De konkrétan ennyit lehet kapni legalább?

2021. máj. 27. 08:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%
8as vok, attól még hogy más életképtelen még a lepontozás megy.... Aki ennyiért elmegy meg is érdemli
2021. máj. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
146 nettóért tanuljon egyetemen a qrva anyja. Mondom ezt környezetvédelmis diplomával. Ha ezt tudtam volna anno, inkább tanulok szakmát. Gondoljatok bele, 146 nettó, ha havi 176 órával számolok, ami 22 munkanap x 8 óra = 829,54 Ft/óra. Semelyik helyen nem szabadna nettó 1000/h alatt adni, és az még mindig csak 176000 Ft. 1000/h fölötti órabérről meg állami szektorban nem is merek beszélni. Maximum CNC programozó, ahol 2000 Ft körül is kap óránként. Vicc.
2021. máj. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
61%

Spórolj inkább és menj ki külföldre (Svájcban 5000chf minimum a fizud hivatalnok ként, /igaz honosítani kell de akkor is érvényes!/ Ja és meg élsz 2000-2500ból is akár Zürich kantonban is. Vagy itt van osztrák, Németország stb) , aki ennyi pénzért ilyen végzettséggel akar dolgozni az meg maradjon itthon és meg is érdemli. Felháborító....


300ból lehet megélni itthon kb és 150 a DIPLOMÁS fizu is. Fejlődünk 👏👏👏 az utolsó kapcsolja le a villanyt pofám leszakad... Nem számít a fityesznek van lóvé!

2021. máj. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak státuszba se tudtam bekerülni. Egy külsős cégen keresztül "segítem" a hivatal munkáját, bérminimumért. De "törzsösnek" se jó lenni. A munka nagyon sok, monoton, lélekölő, agyzsibbasztó, felesleges, aprólékos szabályok vannak és alul fizetett ahhoz képest amennyi stresszel jár pl ügyintézői munkakör. Már cafeteria sincs, szinte minden egyéb juttatást leépítettek. Többnyire kiöregedett, besavanyodott nők dolgoznak ilyen helyeken, a társaság is borzalmas, aki teheti ne menjen ilyen hivatalokba dolgozni!
2021. júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!