Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ausztriai állásokat hol...

Ausztriai állásokat hol érdemes keresni?

Figyelt kérdés

Néztem az ezekkel foglalkozó oldalakat, de mindenhol szakmunkákat keresnek.

Nekem igazság szerint egy sima gyári meló felelne meg a leginkább, ahol nem szükséges a nyelvtudás (angolul beszélek, meg van diplomám, de azok itt most irrelevánsak).

Ki hol, honnan talált ilyeneket?



2021. máj. 30. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
2021. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem maradj a s*gg edden. B1 némettől felfelé menj ki, mert ha baj van, akkor nem tudnak még nagyobb bajba tenni a többi minimum 1 millió ott dolgozó magyar téged. Plusz anyagi tartalék, plusz valami olyan tapasztalat és szakma amivel megállod a helyed, takarító van elég már kint. Ja, ha megint Covid jön nagy erőkkel, te biztos hogy repülni fogsz. Tutira írom. Egy magyar s*gge nem olyan fontos, mint a helybéli s*gge. Az ő joguk mindig több marad, mint a tiéd.
2021. jún. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!