Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes magántanárhoz menni...

Érdemes magántanárhoz menni ha ki szeretnék menni Ausztriába dolgozni?

Figyelt kérdés

Téli szezonra szeretnék kimenni mindenképp már évek óta tervezem, de csak angolul tudok.

Szerintetek ha most elkezdek járni tanárhoz akkor őszig lesz annyi tudásom amivel ki lehet menni?


2020. márc. 15. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem neten is tök jó anyagok vannak
2020. márc. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lesz. Foleg most, hogy valoszinuleg mindenkinek sok szabadideje lesz.

A teli szezon ugyse kezdodik november elott, rengeteg idod van.

2020. márc. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán, de sok embert ismerek aki angollal is boldogul..ha takarítani vagy konyhába, stb helyekre mennél akkor meg elég pár szót tudni, ami a munkával kapcsolatos, nem a helyes nyelvtan a lényeg, úgyis megértik és a munkatársak nagyrésze is külföldi melós
2020. márc. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szobalánynak szeretnék menni,de így is mindenki azt mondja tudni kell németül beszélni . És én egyedül mennék úgyhogy senki nem tudna helyettem beszélni
2020. márc. 16. 06:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, tesóm is szobalányként dolgozik Ausztriában, nem tudott németül, ott tanult meg úgy ahogy..biztos hogy nem mindenhol lehet boldogulni 0 némettel de nagyon sok helyen igen, ha legalább angolul tudsz. De a minimális szókincs napok-hetek alatt elsajátítható, amire kimennél, menni fog. Most úgyse lenne szerencsés, tesómék szállodája is bezárt a vírus miatt.
2020. márc. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!