Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Alkalmi munkat vallaltam mit...

Alkalmi munkat vallaltam mit tehetek?

Figyelt kérdés
2021. máj. 31. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Dolgozhatsz
2021. máj. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy közvelemenykutato cégnek dolgoztam 1 hónapig. Ismerős ott dolgozott , de most vírus alatt csak onlyne volt minden. Volt egy összezörrene kitettek. A fizetesről a csopottba irnak, de onnan is kitettek. A suppervisorok is tiltottak facen. Telot nem vettek fel emailre nem valaszoltak. Mire gondol az ember? " nem akarnak kifizetni" mindig csak kp be fizetnek es mashol. Ahol most vannak költözni akarnak. A cégbejegyzésük rossz. Prdig élő cég. Van aki 2 eve van ott. Fekete munka. Ha nem fizetnenek ki , feljelentest teszek navnal. En is megjárhatom? Ugy tudom nekik kell bejelenteni. Kifizezest huzzak 10 eik. Mikor hatósaggal fenyegetőztem irtak, fognak ertesiteni mikor hol? Nem kene ilyenkor azonnalba kifizetni? Annyira szemetek hogy csopotba irtak , hogy aki nem tudja adott időpontba átvenni csak a masik hónapban kapja meg. Segítseget kerek . Ha feljelentem őket a kis penzemet sem kapom meg.
2021. máj. 31. 00:59
 3/5 A kérdező kommentje:
Jah 1 honapig dolgoztam otthonrol.
2021. máj. 31. 01:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ismersz mást, aki még ott dolgozik? Rajtuk keresztül üzenhetsz, hogy ha nem fizetnek, küldöd a navot. Ha mindneki feketén van, eléggé be kéne szarjanak. Egyelőre úgy tűnik, hogy így sem kapod meg a pénzed, úgyhogy legalább szívjanak a szemétládák
2021. máj. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megkaptam , kifizeztek az utcán mint egy utszéli k..at.
2021. jún. 6. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!