Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sima árufeltöltő munkával meg...

Sima árufeltöltő munkával meg lehet szokni az embereket?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Végre úgy tűnik sikerült találni olyan munkát amit rég keresek.

Sima árufeltöltős munka élelmiszerboltban.

Mostanában csak eladó állások vannak ahol azért kell kasszázni meg minden más így örülök most ennek.

Régen is dolgoztam ilyenben akkor még nem volt igazán gondom az emberekkel csak zavart, hogy körülöttem járnak, sokan vannak stb..

Azóta viszont több év eltelt és az utóbbi 1-2 évben eléggé elszigetelődtem midnenkitől főleg munkanélkül itthon vagyok állandóan.

Pénz kell sajnos így a héten elkell vállalnom valamit.

A korábbinál későbbiekben sajnos így is úgy is betettek volna pénztárba pedig 1 évig azért megúsztam azt és csak árut pakoltam ami könnyű volt így az emberek jelenléte se volt vészes mármint a naponta új és új ember jelenléte meg a tömeg.

Az viszont egy kisbolt volt ez meg ahogy láttam kicsit nagy.

De az alapokat már tudom, talán ennek másabb élelmiszerei vannak de az alap fontosságokat már tudom így talán előnyös is lehetnék.

Közel van viszonylag amúgy.

Sima pakolgatással, meg egyéb kis munkafeladatokkal meg lehet szokni az emberek jelenlétét és kevesebb gondom is lesz velük?



2021. máj. 31. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Inkább csak elviselni tanulod meg az embereket.

Megszokni soha.

2021. máj. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó emberek mindig lesznek, de egy idő után sztem megtanulod kezelni, ignorálni őket. Árufeltöltésnél, vagy kasszánál ez elkerülhetetlen.
2021. máj. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ott utáltam meg az embereket.
2021. máj. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mikor arufeltolto voltam, azt hittek a vevok, computer vagyok, es az osszes termek helyet, arat gombnyomasra megmondom.
2021. jún. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!