Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Introvertáltként melyik munka...

Introvertáltként melyik munka lenne nekem kedvezőbb?

Figyelt kérdés

Árufeltöltő vagy csomagoló?

-mindkettő kb. azonos távolságra van de nem vészes

-árufeltöltésben van már tapasztalatom és csomagolásban is de az utóbbiban kevesebb, de emberek között nehéz volt állandóan lenni

-csomagolásnál talán teljesítményre is menne a dolog de lehet könnyű munka

-árufeltöltésben azért megtanultam a fontosabb dolgokat így talán könnyebb lesz bár az, hogy egész nap emberek körgforgásában leszek taszít

-az árufeltöltős holnap lenne a csomagolós meg holnap fog hívni újra, mert ma később hívtam vissza sajnos

-nem tudok dönteni sajnos, mert mindkettő valahogy vonz, árufeltöltés talán azért mert pont olyan bolt lenne amiben amúgyis akartam volna vásárolni olyan termékeket, csomagolás meg alapjáraton könnyű munka és nem kell emberekkel foglalkozni csak a kollégákkal meg a főnökökkel

-annyira nem vészes amúgy az emberektől való "félelmem" de én mondjuk biztos nem lennék se call centeres, se ügyintéző akik napi szinten beszélgetnek emberekkel viszont az árufeltöltésben nem volt vészes mert volt olyan nap is amikor csak 1-2 ember kért segítséget tőlem hogy mi hol van de a végére megszoktam igazából

-pénzben még egyiket sem tudom hogy mennyit fizetne szerintem ez az interjú napján dőlne el, de most nekem valahogy nem az a legfontosabb hanem olyan munkát találjak amivel hosszútávon tervezhetek

-eddig pár eladói állást ahol kértek volna kasszázást is otthagytam mivel nem találtam munkát magamnak és haszontalannak éreztem magam, ezért is félek hogy ezt is ott hagynám pedig most tényleg kell a pénz.

-De ez csak árufeltöltő lenne szinte így a többi miatt nem kellene aggódnom

Így felvázolva melyik lenne előnyösebb nekem? Most megint ilyen döntés köré kerültem, mert holnap ha felvennének akkor gondolom utána már dolgozhatok is de ha későbbi napra hívna be a csomagolós akkor mi legyen?



2021. jún. 1. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amelyikre előbb felvesznek. Nincs lényegi különbség.
2021. jún. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1.ez igaz de valahogy a csomagolós jobban tetszik árufeltöltés sem rossz bár erre szerintem hamrabb felvennének mert hamarabb is megyek oda.
2021. jún. 1. 20:38
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Azt az állást kell elcsípni, amelyik megvan, mert könnyen eshetsz két szék között a pad alá.
2021. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3.ez is igaz és ettől félek jobban mint ha emberek között dolgoznék ami talán megszokható.

holnap lenne az egyik így talán már az meglenne.

és nem is vészes a munkafeladat szerintem.

mindent meg lehet tanulni.

2021. jún. 1. 20:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Így van.
2021. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bár engem az zavar tényleg hogy egész nap emberek között leszek hogy járnak körülöttem és nem a megszokott arcok hanem vad idegenek mindig..bár a korábbi árufeltöltős munkám során a kezdet rohadt nehéz volt de a vége felé sikerült megszoknom és legyőznöm a félelmemet de nagyon nehéz volt odáig jutni és emiatt is félek..:(
2021. jún. 1. 21:09
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Minél többet gyakorlod, annál inkább rájössz, hogy nincs mitől félned, mert nem harapósak az emberek.
2021. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7.ez igaz csak az elején lesz nehéz megszokni de a csomagolós is hamar ad időpontot azért azt is valahogy elintézem lehet jó időbeosztásban leszek akkor mindkettőt megtudnám nézni.
2021. jún. 1. 21:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát nézd meg mindkettőt, ha nem kell azonnal választ adnod.
2021. jún. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9.azonnal nem szerencsére.

van még időm így nem olyan sűrgős de szeretnék azért dolgozni már.

de ha van jobb hely akkor természetesen a jobbat választom ha úgy alakul.

ami talán a csomagoló lenne ha olyan persze a munka is.

2021. jún. 1. 22:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!