Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen lehet bababoltban...

Milyen lehet bababoltban dolgozni?

Figyelt kérdés
Még eddig élelmiszerbolti tapasztalatom van de jelentkeztem egy bababolti eladós munkára is hátha engem választanak mert nagyon közel lenne nekem ami előnyös. Bár nem tudom, mennyire lenne idegen első nap egy más üzletben eladónak lenni mint a megszokott? Sokan szoktak ilyen boltba járni? Mondjuk bármikor elmentem előtte alig voltak talán. Gondolom feladatok lesznek mint pénztáros, feltöltés stb.csak hát baba dolgokkal.

2021. jún. 2. 03:45
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
Kicsit komolyabb válaszként, ismeretes, hogy kis azok, akik manapság elsősorban szaporodnak, meg évente 6-8 gyereket "vállalnak". Elsősorban ők a "vásárló közönség", erre érdemes felkészülni.
2021. jún. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3-as, de ők nem VESZIK a gyereket...
2021. jún. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En olyan ruhaboltban dolgozom ahol a baba, gyerek cuccok a fo aru, hozzank rengetegen jonnek egy nap. ( millios forgalom )

Sok a buta, bunko vasarlo, sok a hisztis gyerek akik a foldhoz csapkodjak magukat.

2021. jún. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Készülj fel:

- a "negédes" kismamákra, akik hősnek képzelik magukat, mert teherbe estek,

- a hisztis gyerekekre, akik mindent lerámolnak,

- értetlenkedő apukákra :D

- erttlenkedő nagypapákra, és fejüket csóváló nagymamákra,

- c típusú állampolgárokra,

- a nagyképű újgazdagokra,

- pár épelméjű emberre,

- stb.


Szóval komplett társadalmat fogsz látni a mai szülőkből, nevelésből. Diploma munkát lehetne belőlük írni...

Mindenre is (!!!) készülj!

2021. jún. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kivülállóként írom a tapasztalatom, egyszer voltam bababoltban kb 7 hónapos terhes lehettem. Az eladó csaj jött, nyálasan bájolgott, kicsit próbált tukmálni is drága felesleges holmikkal. Kérdezgetett, mikor szülök, milyen nemű lesz a baba stb.. Én nem bírom az ilyet, nem vagyok vevő erre, de ez az én “antiszociálisságom” :) sok kismamának ez biztos plussz pont egy boltban..
2021. jún. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves 5-os, ezt nekik kotelezo, ha a fonoke vagy a probavasarlo rajon, hogy nem tukmal, nem bajolog, ugy rakjak ki mint azt a bizonyos macskat...
2021. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves 6os, senki nem is írta, hogy nem kötelező. :)
2021. jún. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!