Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A bababoltba is csak egyesével...

A bababoltba is csak egyesével lehet menni?

Figyelt kérdés
Értem én hogy covid, meg mindmeghalunk, de sehova nem jöhet velem a férjem, se uh, sehova. Még a baba dolgait is egyedül vegyem meg? Pont az első közös vásárlást várom hetek óta. És majd a gyerekágyat cipeljem 25 hetes terhesen? Vagy hogy gondolják ezt? Tudom hogy rendelhetek interneten, de nem akarok. Meg akarom nézni, körbejárni, megfogni, ez nem élet amit itt velünk csinálnak egy éve! 😒😓😔
2021. ápr. 7. 08:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Elvileg mehettek ketten vásárolni. Anbyi, hogy így a férjed mástól veszi el a helyet úgymond. Csak ajánlott egyedül menni, nem kötelező.
2021. ápr. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom ha négyzetméterre leosztva nem lesztek többen az előírtnál, akkor mindegy, hogy a férjed vagy a Mancika van bent.
2021. ápr. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

Kizártnak tartom, hogy olyan kicsi bababoltba mennél, ahová csak egy ember mehet be egyszerre. Ha mégis, hidd el, jobban jársz a netes rendeléssel.

Természetesen bemehet a férjed. Túlreagálod.

2021. ápr. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Egyik baratom nogyogyasz, sokat mesel h mi megy az osztalyon. Harmadik hullam csucsan vagy kismama, de ha a cuccok fogdosasa (!!!) fontosabb neked mint az egeszsegetek, lelked rajta...😡
2021. ápr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Mindenhová. Amúgy bemehettek öten is, csak annyival kevesebben mehetnek be mások. Szerintem a kismamák többsége a fogdosás helyett rendel a saját jól felfogott érdekében, így nem fogtok feltartani senkit ezzel.


Én két hullám között szültem és vásároltam, nulla darab bababoltba mentem be, "vakon" rendeltem mindent. Túléltem valahogy...

2021. ápr. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj keresni olyan baba boltot ami picit nagyobb, így szerintem bemehet majd a férjed is.

De egyébként, amikor én terhes voltam, a férjem nem jött velem vásárolni, mert nem kapott szabikat, így én azt csináltam, hogy bementem a boltba és ami tetszett, pl kiságy, komód, babakocsi, leírtam a nevüket, otthon megnézte a férjem is, döntöttünk, aztán otthonról rendeltük meg.


Ami apróság, azokat igazából elbírja az ember (hőmérő, kismaci, tökömtudja) , de azokat is lehet ám rendelni.

Azért fontos szerintem hogy az adott dolgokat személyesen is lássa az ember, babakocsit érdemes kipróbálni is, szóval menj nézz szét, de ha lehet rendelni, akkor rendelj.


Ha az adott boltnál nem tudsz rendelni, akkor nézd meg a neten hogy ugyanaz a dolog van máshol is, ahonnan viszont tudsz házhoz szállítást kérni.

2021. ápr. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Az van Kérdező, hogy még tengernyi dolog lesz, ami nem úgy fog alakulni a gyereknevelésben, mint ahogy elképzeled. Igen, szívás ez a sok korlátozás, elhiszem hogy nagyon nem így képzelted a babavárást. Abszolút érthető a csalódottságod, de sajnos most ez a helyzet, ebből kell kihozni a lehető legtöbbet. Valószínűleg boltfüggő lesz a szabályozás, hova hogy lehet bemenni. A nehezebb tárgyak cipelésében remélhetőleg segítenek majd az eladók, vagy esetleg annyi időre beengedik a férjedet, amíg kiviszitek a cuccot. Nyugodj meg, biztosan minden helyzetre fogsz találni megoldást. Elvégre édesanya leszel. ;)
2021. ápr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Megnézed a boltban, majd megrendeled a neten feleannyiért. 💁‍♀️
2021. ápr. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is előnyben részesítem az internetes rendelést. Nem a covid miatt, hanem mert kényelmesebb. Első gyereknél is szinte mindent onnan rendeltem. Nálunk apuka nem igazán szólt bele, max babakocsinál. Amúgy most már bemehet az apuka is a boltba, négyzetméterre van megszabva, hányan lehetne egyszerre bent.
2021. ápr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Kinézed, aztán megrendeled. Menjetek napközben, amikor nincsenek sokan, akkor nyilván a férjed is bemehet. Értem, hogy nehéz, de másnak is az, szerintem ebbe azért nem fogsz belehalni.
2021. ápr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!