Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha beszédhibás vagyok muszáj...

Ha beszédhibás vagyok muszáj kasszáznom ha a Tescoba jelentkezem?

Figyelt kérdés

A munkaköri leírás : kasszázás, péksütemények kihelyezése, árufeltöltés


Sajnos dadogok és néha hadarok de nincs róla papírom, de beszed közben nyilván észrevehető.


Nem szeretnék kasszázni mert félek hogy az összeget majd nem tudom kimondani és mindenki nevetni fog.


Tescoban (és máshol) lehet valaki emiatt csak árufeltöltö?


2021. jún. 2. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha "kasszázás, péksütemények kihelyezése, árufeltöltés" munkakörök betöltésére keresnek, embert, akkor nyilván nem játszik nekik hogy olyan embert vegyenek fel aki nem tudja betölteni ezek mindegyikét.
2021. jún. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jogos. Köszönöm
2021. jún. 2. 11:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos beraknak kasszába is. Engem árufeltöltőnek vettek fel, nem volt a feladatok közt kasszázás feltüntetve, mégis csinálni kellett.
2021. jún. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam már hipermarketben Szegeden ( nem tudom már melyikben ) olyan kitűzőt kasszáson hogy beszédhibás vagyok vagy valami ilyesmi szöveggel volt, de ez volt a lényege. Meg aszthiszem halláskárosultat is.
2021. jún. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez kb olyan mintha a homlokomra írnám. Én szégyenlem és nem vagyok rá büszke.

Akkor a bolt kilöve. Koszi mindenkinek

2021. jún. 2. 16:43
 6/7 anonim ***** válasza:
De mièrt? Mièrt? Ez nem olyan dolog amit szègyellned kellene. Ez pont nem olyan. Erről nem tehetsz.
2021. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert a legtöbb ember ezen nevet és nem fogadja el a másságot.
2021. jún. 2. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!