Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerinted is többet kell...

Szerinted is többet kell dolgozni home office-ban? Persze, ha mérik az időd! :D

Figyelt kérdés

Nekem mérnem kell az időt, tehát ha dolgozom a projekten bekapcsolom, ha pedig kimegyek kávét csinálni, pisilni stb, akkor leállítom...


De ez egy irodában pl nincs ott vagy 8-16-ig aztán csá, abban benne van minden :D


így kereken 8 órát dolgozom, egy irodában meg jóval kevesebb tényleges meló lenne :D


Vagy hülye vagyok? :D


2021. jún. 3. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy állítanám le. Ne vicceljünk már.
2021. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha odabent kimehetsz pisilni, akkor otthon is, jó hogy nem vonod le azokat a másodperceket, amikor levegőt veszel...
2021. jún. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Úristen. Mert amúgy azt hiszik hogy az irodában dolgozók folyamatosan nyomják a melót és kitöltik a 8 órát? Hagyjad már... Ide-oda mászkálás, kávé+cigi óránként meg amit akarsz. Pont hogy hatékonyabban lehet home office-ban dolgozni szerintem mert nincsenek ilyen zavaró tényezők. Engem pl. rohadtul zavart amikor a kollégámhoz akivel egy szobában voltam folyamatosan jöttek trécselni, röhögcsélni, én meg nem haladtam a munkámmal.
2021. jún. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Akkor hogyan csináljam?


Mert mérni kell ugye, hogy mit csinálok és azzal mennyi időt töltök, aztán ezt felvezetni táblázatba is összesítve.


Nem feltűnő, hogy ha egy statisztika eltöltésével kicsit több időt töltök, mint kellene? :D


Csak nem akarom, hogy beszóljon a főnök, hogy mi olyan sok idő egy xy elkészítésével, mert közben kint voltam szarni :D


De amúgy igazatok van, ha bent lennénk, szerintem a főnök is beszélgetne kicsit, elég dumás.

2021. jún. 3. 21:27
 5/11 A kérdező kommentje:
8-16-ig dolgozom amúgy, de mivel ugye megállítom az időt, így mindig később végzek :(
2021. jún. 3. 21:28
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne állítsd le. A kávé, cigi, wc az benne van a 8 órában a munkahelyeden is, nem? Miért csinálod ezt magaddal?
2021. jún. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Túl becsületes vagy. Dícséretes de ne vidd túlzásba.
2021. jún. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
OK! Igazatok van :-)) Megpróbálom úgy mérni, mintha irodában lennék.
2021. jún. 3. 23:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Megnézed mikor kezdtél dolgozni, és rá 8 órára leállítadz minden progit és gép kikapcs. Az időmérést meg rendesen csináld, hagy legyenek validok a számítások. Ha a végén pl 6:20 perc jött ki, akkor annyi. A lényeg a munkaidő, nem a munkával töltött idő. Amúgy minden órában jár 10 perc, szóval ha azt nézzük, akkor 9:10 lenne a minimum munkaidőd.
2021. jún. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
OK! Köszi!
2021. jún. 4. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!