Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gáz lenne visszamondani egy...

Gáz lenne visszamondani egy munkahelyet ha ott 2x is kaptam esélyt de nem szeretnék élni vele?

Figyelt kérdés
Elsőnek nem mentem el a próbanapra de később elmagyaráztam és ennek ellenére kaptam mégegy esélyt próbanapra de rájöttem nem lenne ez az én területem sajnos. Korábban voltam ebben és élveztem is egy ideig de valahogy nem nekem való. Ilyet igaz korábban csináltam már, hogy 2x esélyt is elszúrtam munkánál de szeretnék új helyen kezdeni ahol nem követtem el ilyen bakit, itt mondjuk minden meg van beszélve de kínosnak érzem, hogy megint elszúrtam de lehet máshol is bénáznék de itt maga a közek nem kedvez nekem. Most nincs más munka beiktatva így szerencse, hogy csak jövőhétfőn lesz a munka de addig hátha hívnak máshova így mégsem nyomasztana annyira ha nem oda mennék, amúgycsak a munka közelsége ami vonz mert csak sétálni kell oda. Itthon már ezt a pár napot még nem hiszem hogy elleneznék, hogy megtaláljam a jó munkát. Viszont a pénzsem hajt ide most mondjuk itt kevéske de itt a közelség lett volna jó. Szeretnék egy helyen úgy kezdeni, hogy végre mindent tiszta lappal és semmi bénázással, igen máshol is bakiznék valamit de ha a kezdet már gördülékeny lenne akkor jobban figyelnék mindenre. Veletek volt már ilyen?

2021. jún. 4. 03:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne parázz, mindenki követ el hibákat. Mit csináltál ami ennyire zavar?
2021. jún. 4. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1.eladói munka, pontosabban árufeltöltés mégegyszerűbb része de az is zavaró volt.
2021. jún. 4. 04:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Mindenkinek kell betanulási idő. Ha visszavesznek az biztosabb meló. Közben találhatsz másikat, jobb pénzért.
2021. jún. 4. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
na végül sikerült találnom egy biztosnak mondható helyet ahol szeretnék is lenni és nem érezném azt amit ennél a munkánál azt a menekülés érzetet főleg az emberek miatt. Így is ciki lenne ha nem mennék? írjak neki azért hogy meggondoltam magam és ne számítson rám?
2021. jún. 4. 17:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, írd meg.
2021. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!