Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Félénk emberek, nektek milyen...

Félénk emberek, nektek milyen problémáitok vannak a munkahelyeken emiatt?

Figyelt kérdés

Félénk természetű vagyok (bár ezt eddig sose akartam magamnak beismerni, vagy bekategorizálni magam így) és bár igyekszek javulni, rengeteg problémát okoz ez nekem a munkahelyeken vagy bármilyen társasági dologban.


Egyrészt mintha semennyire se tartanának az emberek tőlem, szinte mindent megmernek tenni velem. Úgy az emberek 40%-a simán beszólogat vagy elég bunkón beszél velem (olyan is van, hogy az adott ember csak velem beszél így, pedig nem adtam rá sose okot, hogy utáljon stb), de mindig akadt 1-2 rosszabb típus is aki teljesen rám szállt és folyamatosan szívta a vérem. Akkor sokan ki is használnak meg manipulálni akarnak.


Másik oldalról viszont amit már mások is mondtak és sajnos én is tapasztaltam, hogy bár hiába vagyok kedves és kisebb (max 3-4 fő) társaságban beszédes, akkor se barátkozik velem nagyon senki. Suliba is mindig csak addig beszéltek velem amíg tartottak az órák, utána viszont senki se hívott sehová és senki se írt rám csak úgy beszélgetni mondjuk. A kapcsolataim megrekedtek az ismerősi, osztály vagy munkatársi szinten.


Akik hasonló cipőben járnak ti miket tapasztaltatok ilyen téren? Hogy esik ez a lelketeknek?



2021. jún. 5. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Velem szerencsére nem bznkók, de olyan főnök, aki kihasználtaa szituációt és egy kis lelkizsarolással elvégeztetett velem ezt-azt a szabadidőnben.


Azt én is tapasztaltam, hogy volt, hogy csak azért jöttek le velem, mert volt cigim, most nagyon ritkán jönnek velem.


Munkahelyen van pár nő, ők mindig találkoznak munkaidőn túl is, a többiek semlegesek.


Volt, hogy team buildinget szerveztem és senki sem jött el, de ez egy bizonyos kor felett a gimis éveimben már gond volt, hogy a gyerekek gyakran találtak kifogásojat, hogy miért nem jönnek meg 10 meghívottból kb 2-3 eljött.


7 év munka után megszoktam, sőt, most már furcsa is lenne, ha valaki többet akarna, mint egyszerű csevegések a munkahelyen.

2021. jún. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ. :)
2021. jún. 5. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:
én is csendes vayok azt mondják e miatt hogy fura vagyok de eddig nem mondta soha senki csak mostanában.
2021. júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!