Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy problémáim vannak,...

Pimpike85 kérdése:

Pajzsmirigy problémáim vannak, de nincs kivizsgáltatva. Most kaptam meg a véreredményemet a háziorvostól, utána is olvastam, és mivel sokszor rosszul érzem magam a munkahelyemen, itthon, vajon ennek köszönhető?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Voltam tavaly pajzsmirigy vizsgálaton, kiderült, h valami gond van, de utána nem volt időm elmenni a klinikára. Folyamatosak a hangulatingadozásaim, sokszor letört vagyok, mivel vérszegény vagyok sokszor szédülök, vagy egész nap 86/50 a vérnyomásom, a pulzusom viszont sok. Híztam 10 kilót, pedig 3 éve nem híztam egy grammot sem. A véreredményeim a következők: limfocita 43,2% (magas) , MCV 75,2 (alacsony) , MCH 24,5 (alacsony), RDW 18,8% (magas), PLT 408 (magas), MPV 7.0 (alacsony). A hízásom a betegségnek köszönhető és a folyamatos fáradékonyság, levertség, ingerlékenység? Nagyon türelmes ember vagyok, annak is ismernek a környezetemben, de egy ideje ez megváltozott, és még magamon is meglepődtem. Mit tanácsoltok?
2014. ápr. 22. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy legyen időd elmenni a klinikára, mert a +10 kilóból nagyon gyorsan lesz +20 és +30, és lefogyni sokkal nehezebb, mint meghízni, főleg pajzsmirigy betegséggel.
2014. ápr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!