Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen vegzettseg kell ahhoz,...

Milyen vegzettseg kell ahhoz, hogy valaki egy cegnel ugyintezo lehessen?

Figyelt kérdés
Mi a feladata altalaban?
2021. jún. 5. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Érettségi.
2021. jún. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Papíron az érettségi elég, a valóságban az ilyen irodai betanított munkáknál érettségi a feltétel, de annyi büfészakos diplomás jelentkezik rá, hogy az érettségizettet interjúra sem hívják be. Úgyhogy a valódi feltétel valamilyen (mindegy, hogy milyen) diploma és egy idegen nyelv ismerete. Azzal már jó eséllyel pályázol.

Hogy mi a feladata? Betanított munka, csak irodában, számítógép előtt. Ide ezt írod, oda azt, ebből a táblázatból ezt az oszlopot másolod X kisfőnök Y Excel-riportjába, a másik oszlopot Z kisfőnök W riportjába, a bejövő árut így könyveled, ide ezt írod, oda azt, ennek a raktárvezetőnek küldesz e-mailt róla, ha pedig megrendelés van, a Jóskapista Bt.-nél Gézának küldöd el egy az egyben azt az e-mailt, amit a termelésből Pista írt. Ha nem érti, ezen a számon hívod fel. K***a egyszerű, csak mivel a tápláléklánc alján vagy, sokszor és sokan ugráltatnak. Viszont még mindig jobb, mint ugyanannál a cégnél gépkezelőként, gépbeállítóként, minőségellenőrként vagy bármilyen más melósként dolgozni.

2021. jún. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Azért az rohadtul nem mindegy, hogy milyen cégnél, milyen ügyintéző :)
2021. jún. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Egyik munkahelyemem angoltududást kértek mást nem.

Készleteket kellett szemmel tartanom és szólni beszerzésnek ha valami fogytán volt.

Gyakorlatilag a munka nagy része excel táblázatok töltésével és átnézésével telt.

2021. jún. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Nyelvvizsga, érettségi, az előny, ha van valami büfészakos diploma is, főleg az a jó, ha nyelvi szakos voltál az egyetemen, mert akkor te "anyanyelvi szinten" vagy "felsőfokon" lököd a sódert (az más kérdés, hogy néhány ismerősöm olyan nyögvenyelősen beszélte a nyelvet, hogy annak nincs semmi köze a felsőfokhoz).
2021. jún. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%
Na valaki megint azt hiszi, hogy nulla tudással nulla munkával lehet majd sok pénzt keresni irodai kávézgatás közben kiskosztümben
2021. jún. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most a büfészak kifejezés miatt lettem lepontozva? Én is büfészakot végeztem. :)
2021. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is le vagyok pontozva, pedig egy szót írtam, hogy "érettségi". Akkor aki lepontoz mindenkit, írja már meg MILYEN VÉGZETTSÉG KELL? Várjuk a választ!
2021. jún. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!