Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy férfi munkatárs erősnek...

Ha egy férfi munkatárs erősnek akarja mutatni magát egy nő előtt, akkor azt hogyan teszi? Ha egy kicsit nehéz vmi akkor még rájátszik, hogy hú de nehéz de úgyis felemelem, vagy inkább úgy tesz, mintha megsem kottyanna neki a dolog?

Figyelt kérdés
2021. jún. 10. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Tok mindegy mit irunk, ugyis azt kepzeled bele amit te akarsz.
2021. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a férfitól függ, hogy mit tekint erősnek, milyen tulajdonságára büszke. Ugyanúgy, ahogy a nők is másképpen flörtölnek. Van, aki a haját dobálja, van, aki kiteszi a mellét, van, aki mosolyogva néz. Az általad leírtakat nem igazán tudom elképzelni, hogy ilyen céllal teszi.
2021. jún. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő opció elképzelhető, a férfiak sem egy homogén tömeg.
2021. jún. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Jól van ez így? ***** válasza:
2.
2021. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a legcikibb, amikor látszik rajtad, hogy erőlködsz és közben úgy teszel, mintha nem éreznéd.


Elárulok egy titkot. A nőknek ötletük sincs mi a nehéz.


Amikor arról beszélek a barátnőmmel, hogy mi volt a konditeremben néha elmondom milyen súlyokkal dolgoztam, ha kifejezetten büszke vagyok magamra aznap.


Ekkor mindig az az első kérdés, hogy:


"Az sok vagy kevés?"

2021. jún. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én megmondtam a nőnemű kollégáimnak, hogy ha emelni kell valamit, akkor jöjjenek be hozzánk, - férfiakhoz - és szóljanak, ha segítséget szeretnének kapni. - Amennyiben nem vagyunk olyan szinten elhavazva, azonnal megyek (megyünk) segíteni. Senki nem játssza a Toldit, - ha kell, molnár kocsit viszünk vagy kellő létszámmal vonulunk fel a komolyabb hurcolkodásokhoz. Visszafelé úgy működik ez a munkakapcsolat, hogy amikor pepecselős, "puzzle-jellegű", idegölő papírmunka van vagy valami rendezvényre, alkalomra kell előkészülni, akkor ők segítenek nekünk ügyviteli, vendéglátó jellegű feladatokban.
2021. jún. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!