Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkatársam miért fingik...

A munkatársam miért fingik ekkorákat, és miért nem szégyelli magát?

Figyelt kérdés
Múltkor bejött, és azt hitte, nincs az épületben senki, ezért durrantott egy akkorát, amitől még a csernobili szarkofág is összeomlott volna. Miután észrevett, mintha mi se történt volna, nyomott még egy-két kottát. Hogy lehet valaki ennyire gátlástalan és undorító? 47 éves emberről van szó.

2021. jún. 4. 23:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
52%
a te kommentárod rosszabb színvonalat ír le magadról mint a pukkantós kollégád..
2021. jún. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
szerintem inkább azt, hogy van humorérzékem
2021. jún. 4. 23:46
 3/29 anonim ***** válasza:
57%
2.ez neked humor? csak mert én nem vettem észre..
2021. jún. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
75%
Én kuncogtam. :D
2021. jún. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Vagy mint irtad nem hitte valaki hallja es utana meg mar nem is tudta visszatartani (ami amugy belcavarodast okozhat es halalos), es zavaraban nem mondta higy bocs.

Vagy tenyleg paraszt es leszarja ki hallja (ez azert munkahelyen ritka)

Vagy IBS, IBD beteg, esetleg coliakias, nekii meg muszaj fingani, eleg gaz betegseg .indharom es az ibd peldaul gyogyithatatlan is.


Ha nem fig minden nap mindig igy fingogatni akkor fatylat ra. Ha igen es nem beteg, akkor megkerdezheted tole miert viselkedik igy.

Hozzateszem a ferjem szerint o finghat ikyen undoritoakat, en meg nem, mertno vagyok. Lehet ez valamk himsoviniszta meno tulajdonsag mekkorat milyen hosszan es hangosan tudsz fingani...fuj

2021. jún. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
59%
fogadjunk te sosem fingottál sehova egy hatalmasat mi kérdező?
2021. jún. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

3: nekem az, de neked ettől még lehet más az ízlésed. vagy szar az érzéked. :)


5: szerintem nem volt zavarban, nem vörösödött el egyáltalán, semmi ilyenre utaló jelt nem láttam rajta. paraszt, leszarja, volt ,hogy beszélgettünk hárman egy témáról, és akkor is belefingott a beszélgetésbe, szóvá tettük neki, erre azt felelte: ami bent van, annak ki is kell jönnie, nem szabad bent tartani. nem beteg, max. az elméje. mondta, hogy gép mellett is csinálja, ott nem hallja úgy se senki. kíváncsi vagyok, hogy a főnök társaságában is fingik-e.

2021. jún. 4. 23:58
 8/29 A kérdező kommentje:
6: ne fogadj ebben. nem a fingással van a baj, értelmezd is a kérdést, ne csak olvasd. a szituáció, amiben fingik, azzal van a baj. vagy te ebédkor is felállsz a z asztalra, és belefingasz mindenki tányérjába?
2021. jún. 5. 00:00
 9/29 anonim ***** válasza:
58%
8.igen :Dbajod van bele?
2021. jún. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
nekem nem, ha egyedül élsz, akkor másnak se, mert azt nehezen tudom elképzelni, hogy ilyen fingóssal valaki összekösse az életét akár hosszú, akár rövid távon.
2021. jún. 5. 00:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!