Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyári állásinterjúra milyen...

Gyári állásinterjúra milyen ruhában menjek?

Figyelt kérdés

Olvastam erről a neten, de még mindig nem tudom eldönteni.

Mivel egy gyárba megyek, nem tudom mennyire számít ez.


Oké azt tudom has póló felejtős. Szóval sima fekete pólóba megyek, amin van egy márka meg egy fekete farmerra gondoltam aminek ki van szaggatva a térde, hisz itt a nyár és meleg van. Ezen kívül egy farmerom van ami szintén fekete, de nincs kiszaggatva csak van rajta oldalt dísz. Gondolom a rövid nadrág is felejtős.


Valaki légyszi ötlet?



2021. jún. 11. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Ing.
2021. jún. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen pozíció, ha gyári melósnak, akkor szerintem jó az, amit leírtál. Ha irodai, akkor szaggatott nadrágot helyett simát ajánlom, pólót én bevállalnám, de inkább vmi kis csinosabb blúz.
2021. jún. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

El kell felejteni ezt a sztereó tipikus úgy öltözzködj amilyen a munka


Ha nő vagy vegyél fel egy csinos blúzt és egy fekete nadrágot


Ha férfi akkor ing és nadrág


Teljesen mindegy hogy gyárban operátornak mész vagy arubeszeronek

Add meg a tiszteletet,hogy igen is attól,hogy ez egy gyár még igenis fel tudok úgy öltözni mintha irodai munka lenne


Nekem ez a személyes tapasztalatom,én is jelentkeztem gyárba operátornak, mégse érdekelt,hogy csak egy összeszerelő állás,adtam magamra és felvettem a legcsinosabb ruhám ami egy interjúra való


Tudod mit csinált az interjuztato

A teremben 12 voltunk, körbe sétált és akin azt látta nem elég megfelelő az öltözéke, megérte,hogy te, te,te sajnos nem kerültetek be a következő körbe, haza lehet menni.

És elküldtek olyat is aki sima fekete pólóban jött és sötét farmerba.


Ne foglalkozz vele,hogy épp gyár, vendéglátás, targoncás állás öltözz fel normálisan

Add meg a mondját


Én nő vagyok tudom,hogy targoncás állásra megyek

Mégis felveszek egy blúzt és egy fekete nadrágot,eddig senki nem kötött bele.

2021. jún. 12. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ing

És fekete nadrág ami nincs kiszakitva

2021. jún. 12. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A szaggatott farmert elfelejteném mert az tényleg azt mutatja hogy nem érdekel téged az egész mégha meleg is van.Egy csinosabb ing és egy sima fekete nadrág/farmer legyen legalább
2021. jún. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Amilyenbe akarsz, ha már odatalálsz, józan vagy, és tudsz 2 értelmes mondatot mondani, felvesznek.
2021. jún. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
En mindig olyanba megyek, amiben az utcan is jarok. Igy nyaron biztos, hogy rovidben mennek, es szerintem ugy is mentem. (Tavaly nyar ota dolgozom a jelenlegi helyemen.) Felvettek. Raktar, szerintem senki nem nezte, ki miben van.
2021. jún. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7# vagyok, kiegeszites, termeszetesen az ilyen egyszerubb poziciokra vonatkozik, amit irtam, komolyabb irodai munkara en is feloltoznek elegansabban.
2021. jún. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egy szakadt festékes melegítőben mentem, pénteken, de úgy, hogy láttam a kapun van felvétel x pozícióra, portán mondtam mi ügyben érdeklődök, fel küldtek az irodába, beszélgettünk, lefénymásolták a személyim, lakcimkártyám, mondták, hogy hétfőn menjek eü vizsgálatra, meg postára erkölcsit kikérni, ha ezekkel megvagyok hozzam be az önéletrajzom, kedd reggel oktatás és kezdés.
2021. jún. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Tök mindegy, senkit nem fog érdekelni.
2021. jún. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!