Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hádánál hogyan zajlik egy...

Hádánál hogyan zajlik egy állásinterjú, mit vigyek magammal, milyen ruhában menjek?

Figyelt kérdés

2017. aug. 30. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Mindegy mit viselsz csak látszódjon rajta, hogy használt.
2017. aug. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
67%
magas labda volt :D
2017. aug. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hádától függetlenül állásinterjúra illik szépen felöltözve menni. Egyébként sokat segítene, ha kiderülne a kérdésedből, hogy pénzügyi igazgatónak vagy takarítónak jelentkeztél.
2017. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eladónak.
2017. aug. 31. 07:53
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
4.: én pl fekete nadrágban, blúzban és egy balerinacipőben mennék
2017. aug. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csinosan mentem a többiek szakadt farmerban papucsban. Szerintem nem vesznek fel gondolom azt hiszik , hogy nem vagyok kepes vegigallni meg vallfazni ...
2017. aug. 31. 13:37
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Első voltam és bocs, hogy poénkodtam.


Szerintem kicsit túlöltözni nem ciki, sokkal jobb mint alul öltözni.

2017. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szerintem a saját stílusodnak megfelelően öltözz, egy fokkal csinosabban mint ahogy hétköznapokon.

Én bementem, volt egy másik csaj is aki szintén interjúra jött. Kb. 20 percben elmondtak minden dolgot amit tudni kell a munkakörröl, fizetés, szabadság, szünetek stb közben kérdezni is lehetett. Aztán külön leinterjúztattak. Az önéletrajzomban lévő dolgokra kérdeztek rá (pl.: én vidéken jártam középsuliba, és megkérdezték hogy most Pesten lakom e...) valamint ismét ismertették a munkakört, az azzal járó feladatokat, és hogy ezeket tudom e vállalni (pakolás, vállfázás, péntárkezelés, árucsere előtti nap egész nap monoton vállfázás stb...). Ezen kivűl pár kérdés "Szerinted mi tesz valakit jó eladóvá?", "Hogyan segítesz a vásárlónak, milyen kérdéseket teszel fel neki ha ruhát szeretnél találni neki..." stb. Aztán egy héten belül értesítenek, mondjuk engem már 2 órára rá felhívtak hogy sikeres volt az interjú. Most fogok kezdeni, így kíváncsi leszek milyen lesz a tényleges munka, eddig korrektek, és segítőkészek voltak, de gondolom ez üzletenként változó.

2019. júl. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Utolsó!

Ott dolgozol még? Most megyek probanapozni én is. Mennyire hosszú egy munkanap, unalmas? Itt 7.45-18.15ig kell bent lenni. Az egy órás kaja szünet tényleg 1 óra?

2019. aug. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!