Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy multinál egy Team...

Ha egy multinál egy Team Leader elmegy szülni, a csapatnak új Team Leadere lesz - aki szülni ment és megy vissza később dolgozni, vele mi lesz? Vagy, aki a helyére ment csak átmenetileg lesz Team leader?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból kérdezem, nem megyek szülni meg senki sem megy szülni, csak kiváncsi vagyok, hogy mi lenne ilyenkor.
2021. jún. 16. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
TL akárki lehet a csapaton belül, nem kell hozzá extra képesség. :D Sőt, sokszor macera, mert csomó plusz hülyeséggel jár, amit nem mindig szeretnek megfizetni, szóval visszamegy az eredeti pozíciójába, aztán vagy ismét TL lesz, vagy nem :(
2021. jún. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, hogy miben egyeznek meg. A eggyakoribb az, amikor az ideiglenes/helyettesítő TL már a szerződése szerint is csak ideiglenesés amikor az eredeti TL visszajön, akkor az ideiglenes vagy elmegy a cégtől vagy áthelyezik más pozícióba. Aki elment szülni, az ugyanabba a munkakörbe jön vissza.

Olyan is van, hogy a meglévő csapatból ideiglenesen kineveznek valakit TL-nek, ilyenkor általában egy határozott idejű szerződésmódosítást írnak alá ami addig szól amíg az eredeti TL nem jön vissza.

2021. jún. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
aki szülni megy, az ne akarjon utána multinál dolgozni, multinál csak 18 éven aluli gyerekek vannak
2021. jún. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Csak akkor nem fogadják vissza, ha még mindig félig angolul beszél.
2021. jún. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk volt ilyen, de már nagyon sok csapat megszűnt, másik emeleten meg nem volt szabad hely gondolom.


Az újak betanítása lett a feladata, viszont, mivel a távolléte alatt pár dolog megváltozott, követett el 1-2 hibát, ezért a többi kisfőnök szidta őt a háta mögött, mintha ők tökéletesek lettek volna...


Amúgy egy tündér volt, a egyszer csapatomat is betanította valamire és fantasztikusan csinálta.


Az volt a terv, hogy majd az egyik tl helyére megy, amikor felmond valamelyik, nem tudom mi lett azóta, mert én leléptem onnan.

2021. jún. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hálisten én olyan multinál dolgozom, ahol még nem az a trendi, hogy idiótán angol szavakat raknak magyar mondatokba.
2021. jún. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!