Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan szokjak vissza a munka...

Hogyan szokjak vissza a munka világába? 1 évig voltam munkanélküli, jövő héten már kezdek egy munkahelyen, 8 órás beosztásban. Mennyi idő még vissza szokok?

Figyelt kérdés
2021. jún. 19. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem pár hét alatt belejössz. Én 8 hónapig voltam sajnos munkanélküli. Főleg a koránkeléssel küzdöttem mikor újra dolgoztam. De visszaszoktam hamar. Sok sikert a munkához!!
2021. jún. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
En fel evig voltam egyszer munkanelkuli, kimondottan konnyu volt visszaszokni, persze mondjuk nagyon kedves kollegak is kellettek ehhez.
2021. jún. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Nekem konnyu volt, orultem, hogy megint van egy rutin az eletemben, fix idoben kelek, fix naponkent mosok hajat, minden nap zuhany, stb. Persze munkanelkulikent sem csoves allapotban maszkaltam itthon, de picit lazabban vettem a dolgokat.

Most igy jo megint, van erteke a pihenesnek is, azert amikor mar egy eve otthon van az ember, nem annyira izgalmas, hogy akarmeddig lehet aludni meg azt csinalsz egesz nap amit akarsz :D

2021. jún. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

Nekem is ez volt. Ne aggódj, minden okés lesz. Én nagyon szorongós vagyok, de még így is sikerült visszarázódnom kb két hónap alatt. Egy nem szorongós, "normális" embernél ez még sokkal kevesebb idő.


Nekem is jól esett, hogy végre van teendőm, fel kell öltöznöm, emberek közé kell mennem stb. Eleinte féltem, hogy a munkatársaim kinéznek, most már annyira nem érdekel, mert köztük is van egy csomó nyomi, és egymásra is fújnak egyfolytában.


Úgy gondolom, a munkanélküliség sokkal több szorongást okoz, kivéve persze ha a munka annyira rossz, hogy még a munkanélküliség is jobb.

2021. jún. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk gondolj bele abba, hogy neked sem adják ingyen a kenyeret a boltban. Egyből sikerülni fog a koránkelés.
2021. jún. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Én is 8 hónap munkanélküli ség után gyorsan visszarázódtam, ne aggódj emiattml. Jól is fog esni, hogy megint tartalmasan telnek a napjaid.:)
2021. jún. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én eddig max 1-2 hónapig voltam munkanélküli,könnyen visszaszoktam és jobban éreztem magam.A legrosszabb a bizonytalanság pénzügyileg,mindig csak költöd a pénzed és nem tudod hogy mikor találsz egy munkahelyet.Ugyan nem halnék éhen mert anyumnál lakok de rossz érzés.A másik meg hogy annyira eseménytelenek a napok,nincs miért felébredni igazából max megnézed az álláslehetőségeket,de haszontalannak érzi magát az ember.

1 év nagyon sok idő de szerintem ha már van néhány év tapasztalatod pár hét-hónap alatt visszarázódsz és sokkal jobb lesz a közérzeted.

2021. jún. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült 1 év után munkát találni? Engem ennyi után már interjúra sem hívnak, az elejében még voltak, majd ritkult, most meg semmi.
2021. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Borzasztó egyszerű, a CVdbe be kell írni valami kamut, hogy mit csináltál abban az egy évben. Egy ismerős beírta, hogy ausztriában volt takarító. Ellenőrizni úgyse ellenőrzi senki.
2021. jún. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
9: elvileg le kell adni az utolsó munkahelyről papírokat az újnak, ott azért gyorsan kiderül, ha nem tudok mit leadni.
2021. jún. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!