Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kialakulhat vonzalom, ha egy...

Kialakulhat vonzalom, ha egy számodra átlagos, ellenkező nemű személlyel sokat dolgozol együtt?

Figyelt kérdés

Képzelj el egy veled ellentétes nemű munkatársat, aki egy abszolút átlagos megjelenésű, számodra sem kifejezetten vonzó személy.

Ha napi szinten találkoztok, egy helyen együtt dolgoztok, folyamatosan egymás segítségére szorultok, kialakulhat valami plusz érzelem?

Esetleg volt már veletek ilyen?



2021. jún. 19. 15:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%
Nem kicsit☺
2021. jún. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
47%
Számomra kizárt. Aki elsőre nem fog meg, az később is cseszheti. Max egy mélyebb kollegális kapcsolat lesz, de semmi több.
2021. jún. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Bármi megtörténhet, az adott emberektől függ.

Saját tapasztalat: volt a munkahelyemen egy lány, akivel rendszeresen kommunikáltunk telefonon, e-mailen. Munkaügyben. Nem túl szép, de értelmes. Egyszer egy ilyen levélváltásból kiderült, hogy maga alatt van valamiért, ekkor eveztünk először személyesebb vizekre, hosszú évek munkakapcsolata után. Először barátság, majd később kapcsolat is kialakult. Sajnos nem lett happy end a vége, de amíg tartott, jó volt.

2021. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%

Én is mesélek saját tapasztalatot:


Az előző munkahelyemen én voltam az egyetlen nő. Be is osztottak tanulni egy tőlem 20 évvel idősebb pasihoz.

Reggel mindenki viccelődött, sztorizgatott egymással, ő meg egyedül volt hátul, senkihez nem szólt semmit.

Izmos, kopasz, széttetovált csávó.

Gondoltam magamban biztos nem tud beszélni, csak dörmögni (azok a hülye előítéletek :D). Ez is erősebb, mint okosabb.


Végül néha felváltva voltunk a héten, néha egész nap, 12 órát egymás mellett töltöttünk az autóban. És nem akartam elhinni, hogy mennyire választékosan beszél, és micsoda művelt egy ember. Rengeteget kezdtünk beszélgetni, gyakran töltöttük együtt a szabadidőnket is, nagyon jól elvoltunk, de semmi többet nem éreztem barátságnál.


Aztán kb 1 év múlva, részemről kialakult valami vonzódás szerűség.

Szerelmes lettem, vagy nem tudom, de már tűkön ülve vártam a hétfőket, hogy kezdődjön a munka, csak hogy vele lehessek.

Pedig nagyon nem az eseteim az ilyen izombikák, de őt akkor nagyon vonzó, szexi pasinak láttam.


Érdekes volt minden esetre. Felőle nem tudom mi volt a helyzet, sose mutattam ki, hogy bejön, ő se arról híres, hogy az érzelmeiről csacsogjon. Így megmaradtunk barátnak.

2021. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az érzelmek úgy alakulnak ki, hogy egy személyiség, ami az ártalános értelemben vett érzelmek produkálásra képes, elkezd megismerni, egy másik személyiséget. Mivel istenből fakadóan minden jóságból áll, a személyiségek egyedisége és jósága pozitív érzelmeket vált ki, pozitív viszonyulást eredményez. Szóval ha nincsenek nagyon egymással nem kompatibilis formákban, szinteken, és vagy nincsenek nagy betegségeik, hiányosságaik, akkor ez be fog következni.
2021. jún. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem kialakult, kb. első pillanatban. Olyan kisugárzása van, amitől nehéz szabadulni, pedig nem kifejezetten az esetem (vagyis akkor még nem volt az). Aztán megismertem és meg jobban megtetszett.
2021. jún. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az első munkahelyemen kevés csaj volt, így többen is próbálkoztak nálam. Elutasítottam nem egy embert, de egyvalakit nem. Ő lett az első komoly kapcsolatom.

Szóval kialakulhat, DE erre nincs semmi garancia, ugyanúgy, mint munkahelyen kívül.

2021. jún. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!