Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kialakulhat vonzalom, ha egy...

Kialakulhat vonzalom, ha egy számodra átlagos, ellenkező nemű személlyel sokat dolgozol együtt?

Figyelt kérdés

Képzelj el egy veled ellentétes nemű munkatársat, aki egy abszolút átlagos megjelenésű, számodra sem kifejezetten vonzó személy.

Ha napi szinten találkoztok, egy helyen együtt dolgoztok, folyamatosan egymás segítségére szorultok, kialakulhat valami plusz érzelem?

Esetleg volt már veletek ilyen?



2021. jún. 19. 15:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Ezzel az erővel minden munkatárs között kialakulna vonzalom...

Értem én, hogy szeretnéd, de attól, hogy együtt dolgoztok még nem fog belédzúgni, annál többet kell tenned.

2021. jún. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhetőnek tartom, hogy ha olyan a személyisége, akkor idővel kialakulna valami akkor is, ha ismeretlenül, csak külső alapján nem keltette volna fel a figyelmem az illető.

De csak azért, mert együtt dolgozom valakivel, nyilván nem biztos, hogy lesz bármi is. Valószínűbb, hogy csak szimpatikus lesz, mint egy kolléga és ennyi. Azért a vonzalomhoz kell valami plusz.

Szóval előfordulhat, de egyáltalán nem biztos, hogy ki fog alakulni bármi is.

2021. jún. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%

1


"Ezzel az erővel minden munkatárs között kialakulna vonzalom..."


Nem tudom, hogy felreolvastad-e vagy nem tudsz ertelmezni.


A kerdezo azt irta, hogy kialakulHAT, nem pedig kialaKUL.


Te meg azt gondolod hogy amit a kerdezo irt meg amit te: "minden munkatárs között kialakulna vonzalom" az egyenlo.


Elobb el kene olvasni a kerdest, nem pedig egybol okoskodni.


Kerdezo, termeszetesen kialakulhat, mi akadalya lenne? Bar azt megjegyeznem, hogy ha valakinek a masik atlagos kulseju es/vagy atlagos belso ellenkezo nemu emberrel jonne ossze, akkor nem lesz tul hosszu kapcsolat.


Szerintem egy kapcsolat elejen nem eleg hogy akivel osszejonnenk "atlagosnak" iteljuk meg, hanem helyette nagyon eros vonzalom kene hogy legyen "Fu de jol nez ki", "Fu de osszeillunk", "Annyira kene nekem!" meg a hasonlo erzesek.


Nem pedig "aha oke jo ez is", "nincs vele gond", stb...

2021. jún. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon is. Minden munkahelyen, ahol férfiak és nők vannak, előbb-utóbb kialakulnak vonzalmak, olyan emberek között is, akik amúgy más körülmények között nem feltétlenül közelednének egymáshoz.
2021. jún. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

3. HAT... ezzel az erővel az utcán két egymás mellett elhaladó ember között is kialakulHAT vonzalom, mert miért kialakulhat. Sőt két egymástól 1000km-re élő ember között is kialakulHAT.

És még te mondod, hogy más okoskodik...

2021. jún. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Igen, kialakult. Igaz.. kellett hozzá 4 együtt ledolgozott év.
2021. jún. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat, érdekelnek a saját tapasztalataitok is.
2021. jún. 19. 16:21
 8/17 anonim ***** válasza:
31%

5


Meg mindig probalod nyomni az okoskodasodat meg az "igazadat".


Igen az mar jobban hangzik, hogy feltetelezve allitunk dolgokat, minthogy azonnal ravagjuk tenyszeruen hogy "mar pedig ugy van", ahogy te csinalod.


Amit te mondtal hogy : "ezzel az erővel az utcán két egymás mellett elhaladó ember között is kialakulHAT vonzalom" - ilyen nagyon gyakran van, ha nem is ketoldalu de egyoldalu igen. Van egy faceboook csoport, direkt erre "Pesten lattam" vagy mi.


Na de gondolom most muszaj megint az igazadat fujnod, meg a kihagyhatatlan okoskodast.


Na gyerunk gondolkozz egy kicsit mit kene erre reagalni.

2021. jún. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

KialakulHAT, igen, de ez eleg keves hozza, hogy egyutt dolgoztok.

Vannak kollegaim, akiket vonzonak tartok, de nem azert, mert sokat dolgozunk egyutt. Ezeket az embereket valoszinuleg barmilyen mas szituacioban is annak gondolnam, nem a kozosen toltott munkaido miatt van. Mas kollegakat meg nem tartok vonzonak, hiaba toltunk ugyanugy sok idot egyutt.

2021. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy kollégám, aki nagyon szerette volna, hogy több legyen köztünk, de én kapásból nem jövök össze dohányzóval, ő meg elég erős dohányos, én pedig egyáltalán nem dohányzok, ráadásul a korkülönbség is nagyobb, mint ami nekem még belefér. Egyébként számomra teljesen semleges küllemű ember, jól tudtunk együtt dolgozni is. De mint társ, semmi esélye nem volt.
2021. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!