Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor fejezeted be a 3 műszako...

Mikor fejezeted be a 3 műszakos munkádat, mikor mondta azt a szervezeted, hogy vége?

Figyelt kérdés

Én lassan egy éve kezdtem de inkább vissza megyek vidékre lakni vagy kimegyek külföldre.



Egy melós embert meddig lehet kiszanálni érettségivel és technikumival?


Hol az igazság mire kap egy mérnök 600-700 nettó fizetést ? Arra, hogy ül az irodába és ki se teszi a lábát az üzembe….



Vicc ez…



2021. jún. 20. 21:08
1 2 3 4
 1/36 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
64%

Nem barátom, arra kapja a 600-700 ezres fizut, hogy már 14 évesen erős gimibe készült, gimiben emeltre járt, közép, vagy esetleg emelt nyelvvizsgázott, a munkahelyén pedig nem áll a gyárszalag mellett, hanem felelősségteljes döntést hoz, kb 10 prcente.

Tanult és-vagy értelmes, szorgalmas ember kap ennyi fizetést.


De úgy alapvetően, amúgy azért van "jobb" pozícióban, mert felfogja, ezt a munkát kb egy maroknyi ember tudja elvégezni, a melósét meg érdemben bárki, még félrészegen is, és nem más életét koslatja, hanem a magáét csinosítja.

2021. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

🤣 vicc, egy mérnök elmondani el tudja a dolgokat de mit hogy azt nem, szerintem a melós bér +50-100e felett érdemel de többet biztosan nem.


Járjon ő is 3 műszakba be csak egybe ossza az észt. Röhej

2021. jún. 20. 21:22
 3/36 A kérdező kommentje:
1# Ja és kinek hatására? Hát persze a szüleiknek köszönheti! Amúgy egy szar 8 oszt melós lenne, ennyi!
2021. jún. 20. 21:24
 4/36 anonim ***** válasza:
79%

Ezek az emberek tudatosan készültek a felnőtt életre, rengeteg időt, fáradtságot, esetleg pénzt is áldoztak arra, hogy jobb életük legyen. Magyarán évekig csak befektettek a jövőjükbe, anélkül, hogy tudták volna, hogy megtérül-e, csak remélték. Amikor te a haverokkal lógtál, ők vizsgára készültek vagy diplomadolgozatot írtak. Utóbbi velem is megesett, már a sírás kerülgetett, amikor láttam, hogy mások mennek szórakozni, én meg a könyv felett görnyedek még mindig. Aztán évek múlva, csak beért a rengeteg áldozat.

Ha nem tetszik a jelenlegi helyzeted, akkor kezdj el te is befektetni a saját jövődbe.

2021. jún. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
88%
#1 Ahhoz hogy mérnök legyen valaki, nem kell "erős gimibe" járnia. 1-2 kivétellel nevetségesen alacsony ponthatárok vannak a mérnöki szakokon (bőven 400 alatt), tehát ha a felvételi követelmények megvannak, akkor kb. mindegy, hogy melyik középiskolában végeztél.
2021. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
74%
#3 Mit köszönhetnek a szüleiknek? Állami támogatással ingyenes az oktatás, sőt, még pénzt is tudnak keresni azzal, hogy jól tanulnak. Ha a lakhelyükhöz közeli egyetemre mennek, akkor pedig még kollégiumot se kell fizetni. Szerintem te csak irigy vagy azokra, akik többet keresnek, mert ők tovább tanultak, te meg leálltál dolgozni és rájöttél, hogy így nem fogod sokra vinni, de sebaj, az országnak pont szüksége van rád, hisz minden nagy cég ide jön gyárakat építeni, mert itt ti olcsón dolgoztok.
2021. jún. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
6# ment a piros köszi, lenézed a melósokat, de azért szereted ha a szádba rakják a friss ropogós kenyeret mi!
2021. jún. 20. 21:47
 8/36 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem váltasz munkát? Én 29 évesen kezdtem az egyetemet.
2021. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
85%
Nem segítettek a szüleim. Saját erőből és döntésből tettem így. Nem volt könnyű 2 műszakos gyári munka mellett. N
2021. jún. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
97%
#7 Én nem a melósokat nézem le, hanem a károgókat, akik nem tesznek semmit sem a fejlődésért, de panaszkodnak, hogy nekik semmi sem jó.
2021. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!